Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Végetért az influenzaszezon...

Végetért az influenzaszezon az ovikban?

Figyelt kérdés

Kisfiam immunbeteg és egész októbertől nem engedték idáig oviba,hogy nehogy valamilyen csúnya szövődménye legyen ha elkap valamit.

Két hete a körzetiorvos adott igazolást az ovinak,hogy március 15-éig marad itthon előrelátthatóan immunbetegség miatt.


Merjem engedni oviba már (influenzaoltást nem kaphatott a betegsége miatt) ?


2012. márc. 16. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még a jövő héten tartsd othon.én sem engedem őket még a jövő héten.
2012. márc. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
5,5 éves és kaptak valamilyen ellenőrzést pár hete az oviban és akkor kérték,hogy vigyek papírt,hogy meddig nem megy még,hétfőn odaszólok nekik,hogy még nem megy .
2012. márc. 16. 14:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Az influenzaszezon még csak most kezdődik. Influenza, vagy sem, nálunk az egész oviban 11 gyerek volt a héten, az 50-ből. A lányom megint beteg... 1 hónapon belül már harmadszor.

Pedig nincs semmi immunbetegsége, én már bánom, hogy engedtem menni. Szerintem én is itthon fogom még 1-2 hétig.

2012. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem ért véget, sőt! Felénk még hányós-hasmenéses is van jelenleg, abból mi kimaradtunk szerencsére.

Lányom ahogy ment azonnal beteg lett, két hét gyógyulgatás után 2!!! napot ment és megint beteg lett.

2012. márc. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az influenza szezon nem most kezdődik, hanem már egy hónapja is tart. A mi gyerekorvosunk szerint még olyan 2 hétig eltarthat. Ez a 4 nap mindenképp jót tesz, mert a sok beteg otthon marad, nem megy dolgozni.

Én még otthon tartanám.

2012. márc. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!