Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak olyan fiút, aki megbecsül, szeret tisztel és nem ver át? . Mióta végetért a vőlegényemmel a kapcsolatunk. És amikor teljesen úgy éreztem hogy megpróbálom más mellett. Romba dőlt minden.

Figyelt kérdés

3fiúval próbáltam meg mind hiába, mindegyikbe csalódtam.Nem sietettem a dolgokat de már kezdek beleunni.

18/L


2010. aug. 2. 17:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18 évesen 3 fiúval próbáltad? És csalódtál? Aztajóélet.
2010. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
még fiatal vagy, előtted az élet!
2010. aug. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18 évesen már esélyed sincs normális kapcsolatra. Egyedül fogsz meghalni :(
2010. aug. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mióta vége lett a 3éves kapcsolatomnak.4hünapja azóta.Nagyon szeretném ha valaki szeretne.Ez gond?
2010. aug. 2. 17:43
 5/13 anonim ***** válasza:

LOL


Bocs de erre csak ennyit tudok mondani , 18 évesen vőlegény +még 3 pasi ?! :O

2010. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mos én is meglepődök, bocsi. :O :O


Aztán eszemhez térek megint, és először is mondom, h ezt nehéz elképzelnem.


Vélemény: Ha eddig sikerült már ennyi pasit, és még vőlegényt is találni, akkor hátralevő életedben is fogsz találni még párat..és lesz majd valaki, aki kell neked...

2010. aug. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
normális pasik nincsenek..ugyan az az összes,csak más a kinézetük..de ennyi:D csak a szex kell nekik..hiába mondja bárki,hogy ez hülye általánosítás,1000% real life.
2010. aug. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

vőlegény? Eljegyeztek? Tudod egész család előtt nagy party, gyűrű, házasság tervezgetése, mert ha eljegyeztek akkor kitűztétek a napot is vagy tervbe volt véve. 18 évesen?


Remélem minden volt eljegyzés..stb, mert különben nem a vőlegényed..te pedig nem voltál a menyasszonya.

Ne tévesszük össze a szezont a fazonnal.

2010. aug. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:56


Na hát akkor ilyen alapon a "minden csaj r!banc" mondat is helytálló.....

2010. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

17:56


1000% real life az is hogy te lezbi vagyol:-))

2010. aug. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!