Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korig szokták az...

Hány éves korig szokták az apák fürdetni a kislányukat?

Figyelt kérdés

Én már átadnám a feleségemnek a dolgot, de ő elvárja, hogy én fürdessem a 3 és 4 éves kislányunkat.

A környezetemben páran már mondták, hogy nem nekem kellene már fürdetni őket.


2012. márc. 17. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert?


Mi bajod vele?



Egyszerűen tanítsd meg önállóan fürdeni,

ha már 5-6 éves lesz, és ennyi.

2012. márc. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez a gyerekeken múlik, majd ők jelzik ha szégyenlősek lesznek előtted! 3,5 éves lányom a férjemmel fürdik minden este!

Mikor gyerek voltam, Mikor suliba mentem, akkor kezdtem szégyenlős lenni apu előtt, addig esténként hugommal apuval egy kádban fürödtünk, de apun mindig fürdő alsó volt míg ki nem szálltunk:)

Barátnőm 6 éves lánya nyáron még bugyiban fürdött a balcsiban, és nem zavarta hogy a 30 éves Palik nyakából egy szál semmiben ugrik a vízbe!

2012. márc. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

Mellesleg, én nem beszélném ki a környezetemmel a családi életemet..


A család magányügy!

2012. márc. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj, amíg fürdetheted, ez egy nagyon szoros kapcsolat, és sokat fog jelenteni majd évek múlva.
2012. márc. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha csak a környezetedben lévők véleménye miatt akarsz változtatni, azért nem érdemes. Nehogy már befolyásoljanak ugyaaaan.

Viszont, ha neked már kellemetlen, akkor mondd meg ezt a feleségednek.

Szerintem amíg fürdetésre szorulnak, addig bármelyik szülő fürdetheti. Feltételezem, tini koruk előtt meg lesznek már azért tanítva egyedül fürcsizni.

Mi kislányunk 5 éves bár próbál önállóskodni, mosakszik is, lehet, hogy ez már úton levés oda, hogy tényleg egyedül ráhagyjuk nemsoká. Még most azért besegítünk.

Szóval ne másért csinálj vagy ne csinálj dolgokat .

2012. márc. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem lesz önálló fürdés terén a most három éves lányom, biztosan az apja fürdeti, amikor nála tölti a hétvégéket. Szerintem ezzel semmi gond nincs, nem hiszem, hogy bárki személyisége torzulna emiatt. Nekem őszintén eszembe sem jutott ezzel kapcsolatosan bármilyen negatív dolog.
2012. márc. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én párom nem szokta fürdetni a lányát:(
2012. márc. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat.

Pont ezért kérdeztem, mert kíváncsi voltam mi a helyzet máshol. Igyekszem majd, hogy önállóan fürödjenek.

2012. márc. 19. 21:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Kisiskolás korig nem gond. Majd szól, ha zavarja.
2012. jún. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!