Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik odafigyelnek a fürdető...

Akik odafigyelnek a fürdető összetételére, és nem akarnak ártalmas anyagokkal fürdetni, milyen fürdetőt használtok, mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Gyereknek, felnőttnek is érdekel.
2012. febr. 6. 20:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

nekünk a gyógyszertári nagyon bejött, amit a doki ír ki csecsemő kora óta.Én is ezt használom az arcomra, kezemre, sőt anyukám, húgom is, mindig kell receptet kérnem mikor megyek, mert hamar fogy:)

Kisfiam 16 hónapos, és mindenki dicséri milyen szép a bőre:)

2012. febr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A babának mi is gyógyszertári fürdetőt használunk, és néha Logona babaolajos fürdetőt (natúrkozmetikum). Magunknak Alverde tusfürdőt, ill. Alverde szappant (DM-ben kapható, szintén natúrkozmetikum). Mi egyébként is sok öko cuccot használunk. Hajmosásra pl. Alverde sampont, deonak Dr. Organic dezodort.
2012. febr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mi Babé fürdetőt használunk,többféle is van belőle,én csak ajánlani tudom.Nagyon szép tőle a bőre a 2,5 éves kisfiamnak.Fürdés után pedig Babé testápolóval kenem a bőrét.
2012. febr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 ava87 ***** válasza:
Gyógyszertári fürdetőkrémet, hiába 4 éves már, de ez a legjobb a bőrének. Az arcomat én is ezzel mosom, amúgy saját használatra én a Nemes tiszta szappant szeretem a legjobban.
2012. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Kakaóvajjal fürdetem,

ezután shea vajjal kenem be.

2012. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

mi is alverde-t használunk, néha weleda-t vagy bio bio baby-t


utolsónak: mennyi ideig használtok egy darab kakaóvaj szappant? Hány grammos a szappan, amit vesztek? tudnál esetleg linket írni? köszönöm!

2012. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Olivaolaj szappannal fürdetem a nyolc hónapos lányomat, utána nem kenem semmivel. :) Én magam is ilyesfajta szappannal fürdök, de én shea vajat is használok illetve kakaóvajat, mert száraz a bőröm.
2012. febr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem is gondoltam, hogy ennyi természetes termék volna! :) A kislányomnak az első fél évben a gyógyszertári fürdetőt használtam. Tényleg nagyon jó. Aztán egyre többször amit mi magunknak is: az Organic Mission termékeit.
2012. febr. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Az első 1 évben gyógyszertári fürdetőt használtam,most oliva szappant.

üdv:kozmetikus anyuka

2012. febr. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Csakis foreveres készítményeket. Az Aloe Liquid soap és az Avocado soap is tökély, soha nem volt gond a gyerekeim bőrével, ráadásul ezek a készítmények garantáltan nem tartalmaznak semmi károsat, német Dermatest minősítésük van (nem allergizálnak), magyar term. gyógyászok szövetsége ajánlása is rajtuk van, ezen kívül kóser és iszlám minősítéssel is rendelkeznek - szerintem ez elég nyomós ok, nem nagyon kell magyarázni. :-)
2012. febr. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!