Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel mossátok ki a gyerekek...

Mivel mossátok ki a gyerekek koszos ruháit? én már próbáltam mindent .

Figyelt kérdés
A fehéreket domestosban áztatva tudom csak szépen kimosni. és elég sokba kertül. -. arielt használok amúgy . A színesek pedig az őrületbe kergetnek valami házi praktika vagy jól bevált módszer
2012. márc. 18. 19:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ariel szerintem drága illetve sz*r is. Bonux, Persil én ezeket veszem, de a legszebben szerintem a Tomi mos. Ami nagyon koszos beáztatom mosószeres vízbe és szépen kimossa a gép. Emellett nem kell clorox vagy domestos, ott a hipo ami ugyanazt a célt szolgálja, csak olcsóbb.
2012. márc. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
megfelelő hőfokon mosod?
2012. márc. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%
teljesen egyetértek az 1. hozzászólóval, én is tomival mosok jóideje, és öblítőre sem költök, mert nélküle is illatoznak a ruháink.
2012. márc. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
én mosógéppel mosom a ruháim.
2012. márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

kedves utolsó nyilván én is mosógépben .

igen a hőfok is stimm.

2012. márc. 18. 19:50
 6/18 anonim ***** válasza:

Tomi color nálunk is, öblítőt csak nagy ritkán teszek, van, hogy ecetet.

A makacs foltokat előtte mosószappannal dörzsölöm (Dm Denk mit, saját márkás mosószappan)

ez összességében elég jó, de azért van, hogy a folt győz...

2012. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A domestos egy negyed Demalgon-t se ér ilyen téren.

Ami fehéríthető, azt beáztatom kis mosószeres, hipós vízbe (a clorox is hipó, csak drágább), utána sima 40 fokos mosás és minden ragyog. Szintén Tomit használok.

Én egy jó ideig Arielt használtam, de egyre csalódottabb lettem, váltottam Tomira, tökéletes, és jóval olcsóbb.

A foltokra pedig Vanish folttisztítót szoktam önteni, a fehéreknél még a mosószer mellé is töltök egy kicsit.

2012. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Két gyermekem van mindkettő ekcémás.Sajnos Domestost nem használhatok és hosszas kísérletezés után nekem a legjobb eredményt a Tide adta.Ebből van,hogy a sensitívet van,hogy a simát veszem. Kertes házban lakunk a zoknik talpa van amikor korom fekete mert be megy a cipőbe/szandiba a kosz.Ettől gyönyörű hófehér minden!!!!Fehéret 60,tarkákat 40 fokon mosom.
2012. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Tesco-s folyékony sensitiv. Kimondottan babáknak valo. Ekcémás a fiam. És nem foltosak a ruhái. Kiscsoportos.
2012. márc. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én mindig, minden foltot kidörzsölök előtte mosószappannal.

Ha ezt elmulasztom, mert nincs rá időm, vagy nem veszem észre a foltot, akkor bizony nem mindig jön ki a gépi mosástól. 40 fokon mosok mindent, és Tomi Color mosószert használok.

Az erősebb foltokat (pl. kaki) régebben Vanish granulátumba áztattam, de ha ottfelejtettem hosszabb időre, akkor még ott is kiszedte a ruha színét, ahova csak 1 kis golyó pottyant véletlenül:( Így ezt most hanyagolom, marad a sima dörzsölgetés a zoknik talpára, nadrág térdére, pulcsi passzéjára.


Irigylem azokat akik csak bevágják a gépbe a ruhákat és patyolat minden!

2012. márc. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!