Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tanácsoltok? Érzékeny és...

Mit tanácsoltok? Érzékeny és anyás kislányom bejojjon minket meglátogatni a korházba, ha megszuletik a kisteso? Vagy jobb, ha 5 napig nem találkozunk?

Figyelt kérdés
3,5 éves.
2012. márc. 19. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekunk az jott be, hogy minden nap bejottek apaval. Beult az agyon az olembe, apa addig kistesoval volt. Igaz, hogy nekem fiam van es 2 eves, de aludni sem hajlando nelkulem. Neki segitett, hogy minden nap latott.
2012. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem jó, ha nem találkoztok.

Készítsétek fel, hogy esetleg még nem leszel olyan fitt mint régen.

Persze lehet, hogy a gyerek morcos lesz és sértődött(mégiscsak ott hagytad ha rövid időre is), vagy sírni fog, mikor el kell mennie, te pedig a kórházban maradsz, de ezzel együtt is jobb, ha találkoztok.

2012. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam(aki szintén nagyon anyafüggő) kicsivel több,mint 4 éves lesz,amikor megérkezik a kis tesó.Nálunk fel sem merült opcióként,hogy nem hozza be a férjem,sőt!
2012. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az enyémnek jól esett, hogy minden nap láthatott engem, kb fél órára minden nap bejöttek apával. Láttam rajta, hogy így jó neki, tudta, hogy hol vagyok, nem volt bizonytalanságban, hogy hol vagyok. Hiába mondod azt a gyereknek, hogy nem leszel itt pár napig, nekik még nincs úgy időérzékük és térérzékük, ők csak azt érzik, hogy nincs anya.

Szerintem első nap menjen be, és lássátok meg. Ha nem jó neki, akkor ne menjen többet, ha jól van, akkor mehet.

2012. márc. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 2 napot voltam csak bent, nálunk fel sem merült, hogy a kislányom (ekkor 1,5 éves volt) bejöjjön. Csak jobban összezavartuk volna. Kb. 1 éves korától párszor volt a mamáéknál 2-3 napot, így nem volt trauma, hogy 2 napig a mamáékkal van, nem anyával.

Én a Dél-pestiben szültem, itt rendes hüvelyi szüléskor 72 óra után hazaengednek. Császárosoknak van 4-5 nap.

2012. márc. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk pár nap (hét?) múlva születik meg a kistesó, a kétéves kisfiam nem fog bejönni. Tapasztalataink szerint teljesen jól elvan nélkülem, de ha pl. egy nap többször elmegyek-visszajövök, az megviseli. Jobb lesz így.
2012. márc. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!