Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem veszi be az antibiotikumot...

Nem veszi be az antibiotikumot, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2.5 éves. Nem hajlandó bevenni a szirupot. Próbáltam az italába keverni, inkább nem iszik. Enni is csak kiflit fogadja el.

Kifogytam az ötletekből. Segítsetek!


2012. márc. 20. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nurofen/panadol fecskendőbe felszívod, lefogod és a szájába nyomod. Nem baj, ha ordít, muszáj. Nem ő a főnök, hanem te.
2012. márc. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is ezzel a fecskendős módszerrel szoktam, mondjuk nálunk a legelső adagot mindig kihányja, de aztán már csak a hiszti meg a harc marad, no meg a gyógyszer.


Nálunk még az is segített, hogy ahogy lenyomjuk a torkán, azzal a lendülettel egyből fogat is mosunk, a mentolos fogkrém elveszi a szirup izét, így nem öklendezik utána.

2012. márc. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél a pont!!Én is így csinálom.A gyógyszert muszáj bevenni!
2012. márc. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is az csatlakozom az első válaszolóhoz.2 gyerekes+12hkm
2012. márc. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is próbáltam már a szájába önteni, de prüszkölve köpte ki. Talán a fecskendővel nem fogja tudni ezt megtenni... fecskendőt kaphatok recept nélkül?
2012. márc. 20. 16:37
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

pont úgy ahogy az első írja :)


leülsz, a lábad közé fekteted, így a két lábadat finoman rá tudod tenni a vállára, a comboddal meg megfogod a fejét, így nem tud ellenkezni, van 2 szabad kezed és ki se tudja köpni.


nem kell hogy be akarja venni, egyszerűen muszáj és kész.

2012. márc. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lányok, hálásan köszönöm a fecskendős tippet! Nagyon bevált, így már nem tudta kiprüszkölni a gyógyszert, sőt közben arra is rájött, hogy igazából finom dolgot kap. Nagyon-nagyon köszönöm!
2012. márc. 20. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!