Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy vegyem rá a páromat a...

Hogy vegyem rá a páromat a nyaralásra?

Figyelt kérdés

Anyukám felajánlotta, hogy elvisz minket Olaszországba nyaralni (ő állna mindent). Tavaly a tesómat és a családját vitte el Görögországba, idén minket szeretne. De a párom nem akar menni. Igazán semmi indoka nincs, hogy miért, csak ha felhozom neki a témát, akkor azt mondja, hogy ő nem akar menni, csak...

5 éve vagyunk együtt, idén én 30 éves leszek, ő 35. Még soha sehol nem voltunk nyaralni, még belföldön sem, nem hogy külföldön. Ráadásul a 2,5 éves fiúnk is biztosan élvezné. Nélküle nem szívesen mennék, mert abból utána csak balhé lenne... Hogy győzzem meg? Ti mit tennétek?


2012. márc. 20. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar menni, mert anyud állná az egészet és kellemetlenül érezné magát. Beszéld meg vele, ha nem megy akkor vagy menjetek nélküle, vagy fogadd el az álláspontját.
2012. márc. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Sosem értettem, hogy lehet egy szülő ennyire önző.....


A kisfiún keresztül próbálnám meggyőzni.

Ha ez nem megy, kérd meg tesódat és a férjét/feleségét, hogy beszéljenek vele, mondják el milyen jól érezték magukat stb.

2012. márc. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes hogy a párod így áll hozzá.Inkább örülne hogy ....

Miért csak magára gondol?Ott vagytok neki ketten,a kisfiára kell gondolnia,hogy a kis élete legnagyobb utazása lehetne,és biztosan nem akarna az apukája nélkül menni.Nem is értem mire jó ez?Hogy ilyeneket mond?Nálunk ez úgy működne hogy -ha tetszik,ha nem.Nálunk nem lenne választási lehetőség.Ha meg nagyon nem akarna menni esetleg ajánlj fel neki egy extra éjszakát,habbal és minden jóval.Ígérd be neki,hátha így meggondolja.Ezeket csak a farkuknál fogva lehet .... :)

2012. márc. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld kiszedni belőle a valódi okot, miért nem akar. AZ anyagi függés miatt? Nem akar együtt lenni anyósékkal? Esetleg az úticéllal van a baja? Vagy ő is olyan típusú ember, akit csak bombával lehet kirobbantani otthonról?


Azért egy 35 éves ember legalább arra legyen már képes, hogy őszintén felvállalja a véleményét, ne egy nyomorult "csak"-ra teljen tőle válaszként.

2012. márc. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Óóó pedig nem is sejti mekkora kincs egy nyaraláson egy nagymama...

1 és 3 éves fiainkkal voltunk múlt nyáron a Balatonnál, de egy pillanatra sem tudtunk esetleg kettesben bemenni a vízbe...

2012. márc. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valahogy próbáld meggyőzni.Minket is anyósomék fizetnek be minden évbe.Vagy Görögországba vagy Olaszországba szoktunk menni.

Sajnos 4 gyerek mellet még annyipénzt se tudunk összeszedni,hogy befizessük magunkat.Így szinte minden évbe megyünk nyaralni.Tavaly mondjuk nem voltunk.A kicsi biztosan élvezné.Ne hagyjátok ki semmiképp!


4 gyerkőc anyukája

2012. márc. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Az az igazság, hogy én valamikor gyerekkoromban voltam utoljára nyaralni, mikor anyám még postás volt, és volt lehetőség a Balatonra menni a postás üdülőbe. Nagyon szerettem.

Külföldön még egyikünk sem volt, és épp tavaly beszélgettünk róla, hogy ha egyszer eljutnánk külföldre, az csakis Olaszország lenne, ahova menni szeretnénk (anyám nem tud erről, de valamit megérezhetett). Erre most meg, hogy itt a lehetőség, nem akar menni. Na, remélem anyám rá tudja majd venni (Németországban dolgozik, április végén jön haza).

2012. márc. 21. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!