Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 hónapos kislányom mostanába...

20 hónapos kislányom mostanába mindenért hisztizik. Ha pl. azt mondom neki gyere megmossuk a kezedet, vagy átpelenkázlak mindenért üvölt. Ez mért lehet? El vagyok keseredve. Rossz az egész napunk. Pedig nem engedünk meg neki mindent!

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdődik a dackorszak... Az én lányom 22 hónaposan ugyan ezt csinálja. Bármit kérdezek a válasz NEM!
2012. márc. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a "dackorszak" kezdete és egyeseknél 20 hónaptól - 20 évig tart!
2012. márc. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor nálunk elég hamar elkezdődött.mert most vagyunk 16-honaposak és elég hisztis.a pelenkázásnál,öltöztetésnél és az alvásnál a legjobban.csak egy kérdés hogy éljük túl? mert nyilvános helyen elég ciki.
2012. márc. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem dacolás.

Az én lányom akkor csinálta ezt 1,5-2 évesen, amikor valami rossz élmény érte és nem tudott vele megbírkozni. És te minnél ingerlékenyebb és dühösebb vagy ő annál is inkább ellenkezik.

Nálunk a "birka" türelem vált be és az, hogy nem foglalkoztam a hisztivel, ha nem jött kezet mosni, akkor nem mostunk hagytam. Aztán mikor éhes lehet muszály volt kezet mosnia, ha enni akart.

Emelett próbálj vele beszélgetni, hogy kiderítsd milyen sérelem érhette Plusz rengeteg szeretgetés, minnél makacsabb annál inkább.

Nálunk így 2-3 nap alatt elmúlt.

2012. márc. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt látom, amit az utolsó írt. Minél jobban türelmes vagy, tudom, állati nehéz, és minél halkabban beszélsz, és szeretgeted, annál hamarabb abbahagyja. + a figyelemelterelés vált még be.
2012. márc. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!