Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel szórakoztassak egész...

Mivel szórakoztassak egész nap egy beteg kisfiút? Süthetek vele?

Figyelt kérdés
rám lett bízva, lázas. Annyira nincs rosszul, de köhög meg kicsit nyűgös. nagyon szeret sütni-főzni. Arra gondoltam h sütünk vmit, végül is a baktériumok kisülnek a sütiből ha meg is fogdosta előtte a tésztát nem? Egyéb ötletek? 3 éves
2012. márc. 1. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Maradjon ágyban, ha lehet.

Sütni 20 percet, aztán pihenjen. Mesélj neki, rajzoljatok.

Minél többet az ágyban. Igyon sokat.

2012. márc. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Főzhettek az ágyban is, amaciknak.
2012. márc. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem tudom mennyi volt a láza, de nem nagyon bír egy helyben maradni. Bár a szemei eléggé csillognak.
2012. márc. 1. 09:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Mérd meg a lázát, ha nagyon csillognak a szemei.
2012. márc. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy lázas beteg gyereket ágyban kell tartani :S Olvass neki, tegyél be mesét/animációs filmet. Úgy is aludni fog, a láz lefárasztja. Igyon meleg teát és a többi. A lényeg, hogy feküdjön!
2012. márc. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és magamat mivel óvhatom meg a betegségtől?
2012. márc. 1. 09:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Sok C vitamin, vigyázz hogy ne köhögjön rád, most ne adj neki puszit, gyakran moss kezet, és szellőztessetek. Ez utóbbi neki is jó lesz, persze mértékkel.
2012. márc. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én soha nem tartottam emiatt ágyban. Adtam nekik lázkúpot/ lázcsillapítót és kész. Rendesen játszottak tovább. Egyébként van egy nagyon jó immunkerősítő: immunotrofina. Felnőttek is szedhetik és gyerekek is. Nagyon hatásos.
2012. márc. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
agyal neki jó meleg teat (amit szeret) ha lázas lázkup, gyocereket, mesélj neki, 20 percet fűzhetek. vele c- vitaminokat kell neki adni fekügyün sokat.
2012. márc. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!