Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves kislánynak milyen...

5 éves kislánynak milyen frizurát tudnék még csinálni?

Figyelt kérdés

Sok fajtát csináltam már, de kifogytam az ötletekből, esetleg képet ha tudnátok küldeni mintának?

Ha kell, tudok linkelni képeket a már készített frizukról, hátha más is tud ötletet meríteni... :-)

(Válla alá ér már a haja)


2012. márc. 22. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
1-2-3 copf azt összekötöd vagy külön befonod, kettőbe kötöd, oldalra kötöd ,csak hajráf,1 csuri,csuri és azt befonod. Csak félig kötöd fel a többi leengedve, 2 pici csuri a többi leengedve. Sok van nálunk most a hajráfozás megy nem nagyon akar semmi frizurát pedig direkt tanulom a fonásokat a neten rengeteg van és könnyen meglehet tanulni! írd be hogy : princesshairstyles.com vagy a youtoube- on is sok van én onnan tanulom őket :)
2012. márc. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Copfokból már majdnem mindent kihoztam, csak hajráfot inkább nem, mert oviban jó, ha inkább össze van kötve a haja :-)

Fonásokat én is tanulgatok, de csak a normál megy, pedig nagyon szépeket is láttam, majd próbálkozok még :-)

2012. márc. 22. 12:48
 3/8 anonim ***** válasza:
azt az oldalt mindenképpen nézd meg amit írtam ámultam bámultam miket lehet csinálni :) Én sem szeretem a hajráfot oviba bele lóg mindenbe de nem hajlandó mást ha össze kötöm is egyböl hajráfot tesz a csurihoz :)majd megunja :)
2012. márc. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azta, van itt jópár kacifántos frizura ám... :D
2012. márc. 22. 13:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugye :D :D Van miből válogatni :) Nem mind olyan nehéz én már valamelyiket megpróbáltam és 1-2 próba után már szép lett :) Sok sikert :D
2012. márc. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Próbálkozni fogok én is, mert állandóan "Valami új hercegnős frizurát" szeretne... :D
2012. márc. 22. 13:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Én egy különlegeset tudok ezen kívül. Ami az én lányomnak nagyon jól áll. Sajnos kép nincs, de azért megpróbálom leírni.

Hátul csinálsz a kupájához egy copfot az egész hajából, kicsit lejett húzod a gumi, hogy fölött a haját kettéválasztva át tudd húzni a copfot, olyan mint egy kis konty. Ezt úgy is lehet variálni, hogy csak felét kötöd fel a feje tetejére és azt húzod át, és vagy úgy hagyod, vagy a maradékot egy másik gumival összekötöd, vagy azt meg befonod.

Az ovónéni csinálta múltkor a lányomnak, hogy két kis tincset oldal befont, és hátul összecopfozta a többi hajával, ez is aranyos. Meg úgy is ha a két fonatot összeraköd hátul.


Mi még nagyon szeretjük a azokat pici csatokat mindenféle színben, legalább 7 vagy 9 kell és tincseket kell a fején besodorni és becsatozni (remélem érthető).

2012. márc. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem besodorni, hanem megcsavarni.


Egyébként az én lányom haja már majdnem a derekáig ér.

2012. márc. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!