Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyaralni megyunk ruhan kivul...

Nyaralni megyunk ruhan kivul irnatok nekem otleteket mit vigyunk nagyjabol osszeirtam csak mind az az erzesem hogy valami itthon marad? 2,8 eves kislany

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Láz és fájdalomcsillapító,ragtapasz, kálcium pezsgőtabletta(Darázscsípéskor nálunk kell)
2009. jún. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lázcsillapító és fájdalom csillapító, hasfogó, görcsoldó, panthenol spray, fenistil gél, calcimusc injekció.


Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

2009. jún. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló nagyon jókat írt, én még hozzátenném a szúnyogriasztót, a naptejet, leégés esetére valami bőrnyugtatót (mi körömvirágkrémet használunk, de nagyon jó pl. a Phantenol hab is, gyógyszertárban adnak). Vigyél mindenképp körömvágó ollót, csipeszt, körömreszelőt. Napszemüveg, ha van, akkor a gyerkőcnek is! Úszógumi és társai... kedvenc alvós tárgy (nálunk Mazsola és egy plüss süni). Az útra mindenképp szoktam vinni több dolgot, ami lefoglalja a csemetét, mert nem nagyon szeret utazni, jó cd-t is, amit szeret, na meg ha rosszullevős, akkor nejlonzacskót, ha netán kellene. Most hiretelen ezek jutottak eszembe.

Jó nyaralást!

2009. jún. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok, esetleg még kullancs kiszedő csipesz, orrcsepp, lázmérő.
2009. jún. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat nagyon sok hasznos dolgot irtok
2009. jún. 13. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!