Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsibe megy a kislányom...

Bölcsibe megy a kislányom jönnek családlátogatásra. Mit illik kinálni vagy ilyesmi? Hogy zajlik ez az egész?

Figyelt kérdés

2012. márc. 24. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Hozzánk ebédidőben jött el a 2 gondozónő, mind a ketten eljöttek, amikor a bölcsiben alszanak a gyerekek. Pár nappal előtte egyeztettük le a vezetőnővel, hogy melyik napon fognak eljönni.

Mivel ilyenkor eléggé ki van számolva az idejük (vissza kell érniük ébredésre), nálunk kb. 15-20 percnél többet nem voltak. Azért jönnek, hogy a gyerekekkel ismerkedjenek, rájuk voltak kíváncsiak, hogyan viselkednek itthon, hol alszanak, mikkel játszanak stb.


Én vízzel, üdítővel kínáltam csak meg őket, de nem hiszem, hogy igényeltek volna egyebet.

2012. márc. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen igen hozzánk is 1 re jönnek jövöhéten ..Üditőre meg kévéra gondoltam ásványvizre..Akkor a süti vagy ilyesmi tulzás?
2012. márc. 24. 14:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Hozzánk negyed 6-ra jöttek, miután bezárt a bölcsi. Kicsit több, mint fél órát voltak. Én ugyanúgy kínáltam őket, mint bármelyik vendéget. Kávé, üdítő, egy kis sós ropogtatni való, süti. Üdítőt ittak és a sós perecből is vettek néhányat,. Már a beiratkozáskor beszéltünk róla, hogy mielőtt kezdjük a beszoktatást eljönnek majd, hogy ismerkedjünk ,hogy ne teljesen vadidegen személyek legyenek a gyerkőcnek. És mivel ehhez egy találkozás azért nem vált világot, így mi néha az udvarra mentünk a bölcsibe is játszani, ide hívtak minket. A családlátogatáson ismerkedtek, barátkoztak a gyerekkel, és a saját gondozó néni engem jó alaposan kikérdezett a fiam szokásairól, pl. hogy mivel szeret játszani, mivel lehet megnyugtatni, ha sír, miket szeret enni, milyen itthon egy napunk stb. Nagyon kedvesek voltak, átbeszéltük a beszoktatás menetét, és az aggályaimat. Ja és mivel beiratkozáskor a katica lett a fiam jele, hoztak neki egy általuk készített katica fakanál bábot, ezzel indították a játékot, ismerkedést.
2012. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod akkor én is ugy csinálom mint bármelyik vendégemmel...nagyon aranyosak voltak veled remélem velünk is...nagyon félek a bölcsitől mi lesz..:-(( Én sztem én sirva fogok fakadni...:-((
2012. márc. 24. 14:50
 5/6 anonim ***** válasza:

1. voltam.

Nekünk is elhozták a bölcsis jelet színes kartonból kivágva.

Illetve a beszoktatás előtt mi is elmehettünk a bölcsibe egy kicsit ismerkedni. Bementünk a leendő csoportjába, és kb. 1 órát játszhatott, ismerkedhetett a többi gyerekkel (év közben kezdtük a bölcsit, nem szeptemberben).

Nálunk úgy volt, hogy a gyerek szokásait: pl. mikor kel, eszik, alszik, miket eszik/iszik, mit szeret/nem szeret csinálni, játszani, miket tud/ismer már... stb. részletesen le kellett írnom az üzenő füzetbe. Persze azért szóban is kérdezgettek sokmindent.

2012. márc. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hozzánk délben jöttek,amikor már aludtak a bölcsisek,és a fiam is aludt.külön kérték,hogy ne térjek el a napirendtől,fektessem le.

így csak benéztek a szobájába,hogy hogy néz ki

üdítővel,kávéval kínáltam őket

2012. márc. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!