Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiamnak nem jött le a bal...

Kisfiamnak nem jött le a bal heréje, vsz. A hasüregben rekedt, mire számíthatunk?

Figyelt kérdés

Sajnos ultrahangon sem tudták kimutatni, hogy hol van, de nincs a herecsatornában, nem is tapintható ki, fürdéskor sem jött még le neki soha.

Ha valakinek van ilyenről tapasztalata, esetleg volt a kisfiának ilyen műtétje, az légyszi írjon...

15 hós


2012. márc. 24. 22:42
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Ma voltunk a Heim Pálban.

Három esetet vázoltak fel:

1. lehet, hogy nincs is bal here (a főorvos úr szerint ez nagyon is lehetséges, mert a jobb here viszont nagyobb a megszokottnál... hát nem tudom, a tesójáénál nem sokkal nagyobb szerintem)

2. még a hasüregben visszafejlődött és eltűnt

3. megvan a hasüregben, csak az UH-n nem látszott. Ez esetben később műteni kell.


azt is mondta még, hogy most nincs mit tenni, mint várni, és néha megnézni UH-n. Remélem, hogy nem lesz ez idő alatt semmi belső gond! Mert azt továbbra sem tudom, hogy mégis mennyi az az idő, amíg gondot okozhat egy fent maradt golyóbis.


Köszi még egyszer, jó egészséget mindenkinek!

2012. márc. 30. 14:35
 12/16 anonim ***** válasza:
Szia megint :) Nem akarlak ijesztgetni tényleg, de nekünk is ezeket mondták, valamint nagyobb volt a normálisnál a lent lévő here. Azt mondta a doki, hogy átvette a hiányzó szerepét. Ezért akkor ott nekünk azt a lehetőséget mondták legvalószínűbbnek hogy nincs meg, illetve elhalt. Kitartás!
2012. márc. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Azt el tudom fogadni, hogy csak egy here van, illetve hogy volt még egy, ami elhalt, ha ez nem befolyásolja a fiacskám egészségét és jövendőbeli családalapítását.

De hogy minek kell protézis??? ezt már a múltkori kommentnél sem értettem, de elfeledtem megkérdezni. Szóval ha egyszer eü szempontból nincs gáz az egy herével, akkor mit kell pótolni és miért? S hogyhogy véglegesre cserélik, ez gyakorlatilag mit jelent?

2012. márc. 30. 17:01
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez a protézis azért jó, mert esztétikailag nem zavarja hogy csak egy van. Szerintem jó dolog, és kevésbé kellemetlen. Pl egy öltöző, katonaság ilyesmik. Akinek nem mondja el, hogy csak 1 heréje van, észre sem veszi. Én maximálisan támogatom, és örülök hogy van ilyen lehetőség.
2012. márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
jah és a végleges. Ahogy növöget a kisember, úgy növekszik a heréje, a zacsi is és ezért kamaszkorában mikor már nem nő tovább beteszik a végleges here protézist. Azt mondta a mi dokink, hogy több férfinak van mint gondolnánk, és tényleg nem lehet megkülönböztetni az igazit és a "műt".
2012. márc. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Igaz, erre még nem is gondoltam... beszéltem a férjemnek erről a protézisről, ő bezzeg rögtön bólintott rá. Szóval okos ötlet, majd gondolom nekünk is említik.


Köszi!

2012. ápr. 3. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!