Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislányodnak mi a...

3 éves kislányodnak mi a kedvenc játéka? Van esetleg olyan játékotok amivel anya-apa-kisgyerek együtt szokott/tud játszani?

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
nagy fűzhető fa gyönygyöt kapott szülinapjára most az a kedvenc.
2012. márc. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pony, pony házikó, hercegnő babák, együtt szerepjátékizunk. Játék konyha, főz nekem, teát tölt, kínál! Lego, építünk, bábozunk a lego emberekkel.
2012. márc. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a vonat a kedvence,van egy nagy vonatpályálya.imád vele játszani.amúgy szereti a halas horgászos játékot is,azzal együtt szoktunk játszani,ki kell pecázni a folyton elúszó,tátogó halakat.még nekem se mindig megy,de jókat játszunk együtt.most vettem egy optocus polipos ügyességi játékot azzal is játszhat együtt a család.de mi pl puzzlézni is együtt szoktunk.
2012. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!