Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 17 hónapos a kisfiam, és 8...

17 hónapos a kisfiam, és 8 hetes terhes vagyok a második babánkkal. A kisfiam 12 kiló, és rengeteget emelgetem: etetőszékbe be-ki, pelenkázóasztalra le-föl, ablakba föl-le. Ezt mennyire lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Amúgy nem egy ölben levő fajta, csak úgy nem szokott felkéredzkedni. Sajnos úgy érzem, hogy nemigen tudom kiiktatni az emelgetést. Nem lesz ebből gond?
2012. márc. 26. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan csináld,nem lesz semmi gond 12 kiló nem sok.

én kettőt emelgettem amikor a legkisebbel terhes voltam.

2012. márc. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy nem lehet emelgetés nélkül megoldani annak akinek már van egy kicsije... :) Elvileg már hozzá szokott a szervezeted az emelgetéshez ezért terhesség alatt sem lesz újdonság... Ha minden rendben megy a terhességgel akkor nem okoz semmilyen gondot az emelgetés. Viszont a hátad meg a hasad jobban fájhat tőle, ezt tapasztalatból mondom :)


2.5 éves anyukája aki 27 hetes várandos

2012. márc. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy veszélyeztetett terhes, akkor csináld nyugodtan, de csak akkor, ha bírod, nem rossz érzés. A szervezeted hozzá van szokva az emelgetéshez, ne aggódj. :)
2012. márc. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz, én 11 hetes vagyok, van egy 17 hósom (11 kiló) és egy 3 évesem. Még a 3 évest is kell néha emelni (16 kiló pucéron, ruhában ++).
2012. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok, a fiam 20 hós, 14 kg. Még emelgetem, de csak mostanában kezd nehezemre esni az emelése. Ha nincs gond a terhességgel, emelgesd nyugodtan, de csak úgy, hogy neked sem legyen kellemetlen.
2012. márc. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 és fél éves a nagy, 3 hónapos a kicsi. Végig emelgettem az egész terhességet, semmi bajom nem lett. Nem görcsöltem, nem nyílt ki a méhszáj hamarabb. A dokim is mondta, hogy emelgessek nyugodtan.
2012. márc. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!