Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiam hetek óta alig...

2 éves kisfiam hetek óta alig akar enni valamit, igaz, hogy fogzik s attól nagyon szenved. Vannak napok, amikor eszik, de van amikor alig valamit. Súlya 11 kiló 90 dkg. Hogyan tudnám fokozni az étvágyát természetes módon? Zsuzska

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
próbáljátok ki a béres cseppet.Az javít az étvágyán.Az én kisfiam most 14 hós és 11kg40dkg.Ehhez a mérethez képest a te fiúcskád valóban vékonyka lehet.Igaz az enyém meg kicsi 79 centike.
2012. febr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor az én kicsim elkezdte növeszteni a fogait, igaz kisebb volt, (8-9 hós) a nyári melegben volt, hogy napokig csak gyümölcsön és tápszeren élt. Meg is jegyezték sokan, hogy le van fogyva, pedig csak megnyúlt közben, és minimálisat hízott. Szóval átérzem a helyzeted. Azzal szoktam még próbálkozni, ahogy amikor eszik, akkor minél táplálóbb dolgokat adok neki, pl joghurtba gabonapelyhet, főzelék mellé kenyeret, husit is, és ha van étvágy, akkor mehet a desszert is persze az ésszerűségen belül.
2012. febr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam nemrég múlt 2. Neki már csak a 2 felső rágó fogai vannak hátra, most meg is náthásodott kicsit, így aztán napok óta alig evett. Ma már kicsit jobban. Béres cseppet kap. Ő 11,2 kg.
2012. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha eddig jól evett, akkor ha kibújik a foga újra visszazökken a régi kerékvágásba, és bepótolja az elvesztett dekákat. Addig próbáld meg a kedvenc ételeket, lehetőleg minél táplálóbbakat, és reggel éhgyomorra egy pohár édeskömény teát, ami segíti az emésztést is. Ha azonban tartós marad a problémátok, akkor beszélj a védőnővel vagy a dokival, hátha ők okosabbat tudnak mondani.
2012. febr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!