Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fityma szükületre van e krém,...

Fityma szükületre van e krém, vagy marad a szike?

Figyelt kérdés
Semmi baj nem volt a kisfiamnál,szépen huzható volt a böre,aztán rámszoltak,hogy nem szabad hozzá nyulni,mert az amugy is kialakul késöbb.Errefel totál össze szükült a fitymája.(1éves 4 hós.fiamnak)na most mihez kezdjek???A doki szerint tovább huzigáljam,de nem eröltetve.

2012. márc. 27. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fel fog újra jönni! Körömvirágkrémmel kell húzni rajta kicsit mindennap! Este fürdi alatt a vízben, és utána pelus előtt, a krémmel! Én így csináltam mindig! Egyszer abbahagytam én is, mert azthittem már nem kell, és úgy jártam mint Ti. De újra rendbejött így!
2012. márc. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez komoly?? mert ha van remeny akkor megcsinalom.
2012. márc. 27. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk a sebészeten leszedték egy pillanat alatt a 2 éves kiadiamnak.1 hétig borzalmasan fájt neki.Most voltunk controllon s azt mondták 9-10 évesen meg kell műteni,valami vágást kell rakta ejteni(plasztika) s ezt érzéstelenítéssel csináljál.2 évesen viszont altatással.

Ftrocorttal próbáld kenegetni.


4 gyerkőc anyukája

2012. márc. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
NE hagyd, hogy más hozzányúljon! Ha szépen feljött már előtte, most is fel fog, csak idő és türelem kérdése. Fürdéskor mozgasd és kicsit húzd fel neki. Aztán ha már csak egy kicsi bőr tartja, Ftorocorttal kend azt a részt, az el fogja ott vékonyítani a bőrt és ismét rendben lesz.
2012. márc. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!(Első vagyok)

Gondosan, mindennap mozgasd neki ahogy írtam, kend be kicsit körömvirágkrémmel este, és szerintem rendbe fog jönni! Eleinte minden pelenkázásnál is el lehet ezt játszani, később elég esténként!

Kell neki egy kis idő, de mi is így voltunk! Az orvos javasolta ezt a módszert, és rendben is van azóta is midnen hála Istennek!

Javulást a kisfiadnak! :)

2012. márc. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!