Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen krémet kenjek a 22hónap...

Milyen krémet kenjek a 22hónapos kislányom arcára? Mindig nagyon piros ha kimegyünk.

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi csak sima testápolót (sztearinos gyógyszertári krémünk van) használunk a kezére és az arcára is. Csak annyi hogy kb fél órával a séta előtt bekenem, amúgy meg este fürdés után. Nem vagyunk hívei a túlzott kencézésnek.
2012. febr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nivea tégelyes babakrémet szoktunk az arcára kenni, lányomnál nagyon bevált. Én sem kenem agyba-főbe, de ilyen hidegben kintre ez a krém nekünk nagyon bevált.

[link]

2012. febr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a johnsonsnak a krémje van direkt hideg és szél elleni.
2012. febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én gyógyszertári testápolóval kenem az arcukat, de így is tiszta pirosak lesznek,de legalább nem szárad ki a bőrük, mert amíg nem kentem addig piros+száraz volt az arcuk.

Szerintem aki arra hajlamos annak mindig piros lesz az arca, persze ettől még jó, ha keni az ember.

2012. febr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha van rá keret, próbáljátok ki ezt:

[link]


Azt hiszem DM-ben lehet kapni. Mi barátnőmtől kaptuk és nagyon bevált.

2012. febr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van dm-es sajátmárkás időjárás elleni krém is,babylove-os,egy tubus olyan max 400 körül van és beválik!
2012. febr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A dm -es hideg időre valót használjuk, amiről az előttem válaszoló írt. Nagyon jó a 22 hós lányomnak és nekem is:). De mióta -5 alá esett a hőmérséget, sálat is kötök az arcára, úgy, hogy még a kis orrát is eltakarja:).
2012. febr. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!