Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most így mi értelme van...

Most így mi értelme van annak, hogy a nagymama vigyáz a gyerekre?

Figyelt kérdés
A nagymama felajánlotta, hogy menjek vissza nyugodtan dolgozni, ő vigyáz a gyerekekre. Egy épületben lakunk, de másmás emeleten. Én reggel 6kor elmegyek itthonról és este fél6-6 között érek haza. 2 gyermek van, az egyik már óvodás. Semmi gond addig, amíg valamelyik gyerek nem lesz beteg. Mert a nagyi kijelentette, hogy ő ugyan nem szívja az orrukat, nem ad be nekik kúpot, mert nem tudja hogy kell, meg mert nincs szíve lefogni orrszívásnál, stb... Itatni nem itatja, ha lázas, vagy hasmenése van, merthát mégsem erőszakolhatja bele a folyadékot. De nekem a legelején azt mondta, hogy nem kell táppénzre mennem, ha betegek a gyerekek, majd ő ellátja őket. Amíg még itthon voltam, többször felajánlottam neki, hogy próbálja meg az orrszívást, kúpbeadást, fájdalomcsillapító szirup beadását, inhaláltatást, de nem akarta megpróbálni, pedig mondtam, hogy csak akkor tudok segíteni ezeket megmutatni, ha épp beteg valamelyik. Merthogy ő ugyan nem próbálkozik, majd ha kell, megoldja. De mégsem oldja meg... Ráér az egész nap, majd én megoldom, ha hazaérek, ő meg megtanítja a kicsit orrot fújni. A nagy már tud, de ha beteg, muszáj szívni is időnként. Néha a párom be tud segíteni, de ő is sokat dolgozik, nem tud mindig itthon lenni. Egyszerűen nem értem miért mondott annó olyat, amikor meg benne van az egészben, akkor meg csak a kifogásokat gyártja.
2012. ápr. 1. 14:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A nagyi most jött rá mire is vállalkozott és így próbál kihátrálni, nem fújhatja le az egészet mert a pénz jól jön, csak a munka nehéz részét kihagyna.

Az hagyd rá a beteg gyerekeket, telefonon elmondod mit csinálj rá fog jönni hogy nem rohangálsz hozzá ellátja a gyerekeket.

2012. ápr. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én megértelek teljesen: jelentkezel munkára, mondod, hogy van, ki vigyázzon a gyerekre, aztán meg mégis oda kell állni a főnök elé, hogy bocsi, szabit kell kivegyek, mert mégsincs megoldva a felvigyázás. Hülye helyzet. Neked adok igazat, de abban is igaza van a két első leoltó válaszolónak, hogy ha bölcsibe adod, vagy bébiszittert fogadsz, ha betegek, akkor is te kell ellásd őket:(
2012. ápr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!