Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért rajzol ilyeneket?

Miért rajzol ilyeneket?

Figyelt kérdés
A mostohafiam 8 éves, és mostanában halálfejeket rajzol, illetve olyanokat ir a papirra, hogy halál és rajzol hozzá sziveket. Az igazi anyja meg halálfejes dolgokat vesz neki folyton.Én aggódom emiatt, hogy ilyeneket irkál.
2012. ápr. 1. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak egy hóbort,egy divat főeg ha anyukától is ilyet kap.amúgy ha azt látod,hogy jókedvű,nem zárkózott nincs ezzel semmi baj.minden gyereknek van ilyen melankólikus,lázadó korszaka,van olyan 3 éves aki imádja a feketét és sötétet,még sincs semmi lelki baja.
2012. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nemtom, én aggódom érte. azért sztem ez nem normális dolog h halál és szivecske
2012. ápr. 1. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudja mit rajzol, nem az ő hibája. Neki ez olyan, mintha macskát rajzolna. Az anyja meg biztos hülye, hogy ilyeneket vesz neki.
2012. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha egyébként jól van a gyerek a családban, akkor nem gond ez. Ha belegondolok mi kisfiunk 7,5 éves és ha egyik haverja azt mondaná, hogy ez milyen vagány, akkor tuti ő is ezt csinálná. Akkor meg pláne, ha én főleg az apja magyarázná neki .

Szerintem nincs semmi vész, akkora korban nem értik a jelentőségét a dolgoknak, úgy, ahogy mi. Különösen nem rakják össze.

Ja hátha megnyugtat előkészítőben 5 évesen M betűnél rajzolniuk kellett m betűvel valamit. Be is hívtak mert a mi fiuink masin gun-t rajzolt. Hát nem tőlünk vette elhiheted, hanem azon a nyáron a játszón a vizes fegyvereket a többitől. Nem volt jelentősége arról is leszokott.

Azért az anyja elég érdekes fazon lehet, ha ilyeneket vesz neki.

2012. ápr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az oviban jediket rajzoltam ('85), meg taun-taunokat, miközben mindenki királylánoyokat nyomatott, egyből vittek is a pszichiáterhez. :) Nyugi.
2012. ápr. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!