Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem rajzol felismerhető...

Miért nem rajzol felismerhető ábrákat? Nem gond ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
3 és fél éves kisfiam okos, intelligens, nagyon érzékeny és érzelmes kisgyerek. Szeret rajzolni és festeni, de embert, házat vagy bármi konkrétat nem akar. Azt mondja, nem tud olyat, majd ha nagy lesz. A kézügyessége szerintem meg lenne hozzá, hiszen egész hosszú egyeneseket húz, csigavonalat is képes festeni. Gyönyörű színekkel töltött ki a minap is egy A/4-es oldalt, szóval a türelem sem hiányzik. Pszichológusok vagy óvónők, gyakorlott anyukák, mit jelenthet ez?
2012. márc. 9. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyógypedagógus vagyok. Ráér még! Nyugi.
2012. márc. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyi idosen az en fiam nagy fekete pacakat festett pedig nem lehet tole elvenni mai napi a ceruzat vagy festeket mert imadja. 5 eves most mar rajzol sokmindent de neha nem tudom mi is akar az lenni csak hogy pl valamilyen allat:)
2012. márc. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, akkor megnyugodtam.
2012. márc. 10. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!