Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szívesen vigyáznék gyerkőcökre...

Szívesen vigyáznék gyerkőcökre, vagy korrepetálnám őket. Szerintetek milyen egy jó bébiszitter? Hol keressek családot?

Figyelt kérdés

Fiatal egyetemista lány vagyok. Szívesen vigyáznék gyerekekre ha a szülők dolgoznak, vagy szeretnének kicsit kikapcsolódni. Általános iskolás gyerkőcöknek szívesen segítenék a tanulásban is.


Ha bébiszittert keresnétek, mi alapján választanátok? Mekkora az az összeg, amit szerintetek nem arcátlanság elkérni egy szülőtől? (Én 700-1000 Forint/órára gondoltam)


2012. ápr. 2. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
ez attól is függ, hogy hány órára gondolsz. Ha egy-fél nap, akkor nem kérhetsz ezrest óránként, ha csak pár óra, akkor igen. Persze van, aki ki tudja fizetni, és az sem mindegy, hogy hol laksz. A gyerek életkora is szempont és az, hogy mit kell vele csinálni, esetleg hány gyereket vállalsz be.
2012. ápr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom, és természetes, hogy egy fél napért nem kérhetek 1000 Forintot óránként :] Egy vagy két gyerkőcöt vállalnék be.
2012. ápr. 2. 13:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy már ezekből az állásokból is nagyon nagy a kínálat.

Tapasztalat stb sokat számít!

Nekem aztán 4 gyerek mellett nagyon nagy tapasztalatom lenne,de nem hiszem,hogy találnék állást.

Keresgélek,de így se találok.Mondjuk nem bébiszitterit keresek.


4 gyerkőc anyukája

2012. ápr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!