Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiamnak ma a doki...

2 éves kisfiamnak ma a doki megoldotta a letapadt fitymáját, azóta nem pisil. Lehet baj?

Figyelt kérdés
Délelőtt 11 körül,azóta ha jön az inger sír,nagyon fáj neki.Fürdeni sem akart,ordított.Elég duzzadt,de nem is vérzett.Most elaludt,talán éjszaka elengedi a pisit.De ha nem?Hasonló történt veletek?
2012. ápr. 3. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Éjszaka nyúlj bele a pelusba. Ha nincs pisi hajnalig, fordulj orvoshoz, mert szétdurranhat a húgyhólyagja. De nem mondta el az orvos, mi a teendő ilyenkor? Egyébként lehet, hogy fürdéskor pisilt, csak nem vetted észre? Még egy tipp, amikor valaki fel van fázva, azt javasolják, ha nagyon csíp, fáj a pisilés, üljön meleg vízbe, abban könnyebb pisilni. Saját tapasztalatom, nekem szülés után, mikor kivették a katétert, rettenetesen fájt pisilni, ezért inkább elmismásoltam. De délutánra már annyira kellett, hogy szinte bepisiltem, és csak az eleje fájt nagyon, aztán már csak kellemetlen volt... Nagyon sajnálom a picit, kitartást nektek!
2012. ápr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nagyon fáj ám neki.

az én fiamat bele kellett ültetni kamillás betadinos vízbe napi 2 szer!

nektek nem kell?


ha tényleg ne pisil éjszaka fordulj orvoshoz. vagy reggel próbáld meg hogy nem adsz rá peulst és beviszed a fürdőbe és engedsz vizet!


nálunk minden egyes pisilésnél sírás volt. 2-3 napig

2012. ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!