Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Forever Kids tablettát...

Niktoon kérdése:

A Forever Kids tablettát szeretném adni a kisfiamnak, emrt úgy hallottam, hogy növeli az étvágyat. A kicsi nem nagyon eszik,2 éves és 12 kg. De a doki szerint sovány. Vélemények, tapasztalatok? Van, akinek a kicsi hízott ettől?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Sovány??????????? Ne hülyéskedj. az én fiam az zabál nem eszik, 2 éves és 11 kilo. Hülyeség h sovány. Viszont a béres csepp is nagyon jó étvágynövelő.
2011. ápr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is pont 12 kg volt 2 évesen és 86 cm. A tiéd hány cm? Mert ez is számít, hogy hány cm.

Kisfiamnak a Marslakócskák multivitamin sziruptól nőtt az étvágya. Ezt is próbálhatjátok esetleg.

2011. ápr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát majdnem 90 cm. Elég sokat nyúlt mostanában. Anyukám szerint sem vékony, de a gyerekorvos nem hagy békén, hogy a gyerek nem éri a hízási normát. :(Attól mert nem zabál éjjel-nappal,és kicsit nyúlánk. :( De mondjuk a gyerekdoki engem is szekál, hogy fogyózzak, mikor 174 cm magas vagyok és 75 kg. Szóval nem vészes, de aki kétszer akkora anyuka mint én, neki nem szól. :(
2011. ápr. 6. 06:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdekes orvosotok van :D Én egyszer a nagyobbat azért vittem mert egyáltalán nem hízott, 1 éves se volt. Azt mondta normális semmi baj. aztán elvittem gasztroenterológiára és kiderült mégis van baj. De azért 1 év alatt más mint 2 évesen. A nagyobb 2 évesen tartotta a 11 kilóját majd egy évig, de akkor már semmi baja nem volt, ilyen fajta. Soha nem jutott eszébe egy orvosnak se piszkálni hogy sovány,inkább tetszett nekik a szikár szálkás kis kölök.

Én pedig 48 kilo vagyok, hát ne is mondjam, igazán sovány kategória, de még nem szól meg senki emiatt, mármint doki. Fura orvosok vannak nálatok. De hát igen orvos és orvos sem egyforma. :D

2011. ápr. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!