Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki mit süt-főz Húsvétra,...

Ki mit süt-főz Húsvétra, amiből a gyerek is ehet?

Figyelt kérdés
Adnátok ötleteket Húsvéti menühöz? Olyasmire gondoltam, amit a másfél évesünk is bátran ehet, nem túl zsíros, nehéz ételek.

2012. ápr. 4. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Másfél éves már mindent ehet! Nem kell magatoknak sem túl zsíros ételeket főzni,mert nektek sem egészséges.
2012. ápr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Én tejfolos krumpli levest csinálok, bele egy kis darab sonka. Nem zsíros, finom házi sonka.

Melle pedig palacsinta lesz, hortobágyi és edes is. Nem kimondottan húsvéti, de gyorsan megvan, és szeretjük. És a lányunk is ehet belőle. 13 honapos.

2012. ápr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Másfél évesen már mindent ettek a lányaim. Semmi bajuk nincs egy kis zsíros sonkától.
2012. ápr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az én kislányom is már szinte mindent eszik, kivéve mogyoró, dió, méz (sajnos allergiás rá), csak szeretnék még ötleteket, hátha valakinek van valami jó receptje. Azért köszi a válaszokat.
2012. ápr. 4. 16:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel!
2012. ápr. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szeder krémes piskóta nagyon jól néz ki mi is ezt fogjuk csinálni 13/l
2012. ápr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!