Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyereked hogyan...

2 év körüli gyereked hogyan ejti ki a saját nevét? Esetleg hogyan becézi magát?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

2,5 éves a fiam. Nem nagyon beszél még.

Magát Jabinak hívja, egyébként Szabi (Szabolcs). Keresztapja Tabi (Csabi), az apja Fifi (Feri), én Jukka (Jutka). Szomszéd néni Éa (Éva), szomszéd bácsi Jahi (Jani), szomszéd srác Ati (Attila). Ennyi nevet tud.

2012. ápr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem lányom van, szépen beszél. Rendesen mondja a nevét: Laura és a teljes nevét is mondja. Nem becézi magát. Ha magáról beszél akkor vagy azt mondja: Laura vagy azt:én, enyém...stb.
2012. ápr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2,5 éves a fiam. Mondd már mindent, de nem egészen tisztán. Idegenek is megértik ugyan, mégsem az igazi :) Magát Ejiknek nevezi. Erik a neve, csak gondot okoz még az "r" :)
2012. ápr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2 éves 3 hónapos és Sáji-nak mondja, de ha tőlem sokat hallja a Mancikát, akkor mondja, hogy Mancita, vagy én, enyém.
2012. ápr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2 éves 3 hónapos kisfiamat Rubennek hívják,de mi golyónak hívjuk így ő is így szólítja magát.
2012. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Februárban töltötte a 2-t, Botinak hívja magát, vagy én/enyém stb, jól használ mindent. Néha Botika, Bogyó, Kjampusz :D
2012. ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Májusban lesz 2,5 éves.

Boldizsárnak hívják a kisfiunkat, Bobó-ként mutatkozik be (egy barátunk hívja így), viszont, ha a családot sorolja, akkor Boldinak mondja magát, ahogy mi hívjuk.

2012. ápr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az enyém a hónap végén lesz 2 éves és alig mond pár szót. Magára csak annyit, hogy baba.
2012. ápr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2 éves múlt januárban,Konrádnak hívják,mi Koninak becézzük,ő magát Toninak mondja:)
2012. ápr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam júniusban lesz kettő. Már több hőnapja mondja, hogy ő Átos (Ákos), mondja mostanában azt is hogy én vagy enyém. Valamelyik nap pedig megtanulta a teljes nevét: Bonáj Átos :-) (Bognár Ákos)
2012. ápr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!