Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak én vagyok ilyen béna...

Csak én vagyok ilyen béna anya, hogy nem tudom átszoktatni a lányomat a leesésgátlós ágyra?

Figyelt kérdés

17 hónapos. Amikor össszeraktuk neki az ágyat nagyon tetszett neki,oda feküdt le este,viszotn ahogy kijöttem,olyan sírásban tört ki,hogy alig lehetett megvígasztalni. Most megint oda feküdt le, de negyed órája csak járkál a szobában,hol felmászik az ágyra,hol le és kerül egyet.


Én vagyok csak ilyen béna, valamit nem jól csinálok????

Az hogy mellé feküdjek kizárva, mindig egyedül alud el,és ha lefekszem azt hiszi,hogy játszunk...


2012. ápr. 5. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem 17 hósan még nem késsz a sima ágyon alvásra. Neki a régi helye kell. ha nem tetszik neki miért veszed el töle a rácsos ágyat?

Lányom másfél de eszembe sem jutott hogy rendes ágyba rakjam. szeret itt és addig lesz ebben míg úgy érzi neki ez kell.

2012. ápr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nyáron érkezik a kistesó.

És sok helyen olvastam, ismerősöktől hallottam láttam,hogy olyan ügyesen aludtak az új ágyikón a gyerkőcök...

2012. ápr. 5. 12:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk mindkettő 15 hónaposan szokott át a gyerekágyba. Első gyereknél mindkét ágy bent állt a szobában, egy ideig csak nappal tanyázott az új ágyon, a régiben aludt.

A kicsi meg szintén kimászkált, de visszatettem mindig. Örült, hogy ki tud mászni, mi nem annyira...Majd megszokja. Játsszatok rajta sokat nappal, más ötletem nincs.

2012. ápr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is nyáron lesz testvér, így éppen aktuális az ágy-kérdés. Múlt hét óta szokik át az új ágyába. Néha még vándorol akár éjjel is, de engedem neki, nem akarom, hogy kényszerítve érezze magát. Szerintem még legyél türelemmel, kicsi még, idő kell neki.
2012. ápr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok,

nálunk is jön a tesó nyáron, de eszembe sem jutott hogy ezért elvegyem töle a kiságyát.

Mi bölcsöt veszünk a kistesónak amibe ha minden igaz kb féléves koráig lesz el, majd ha lányom késsz új ágyra akkor kap egy újat, tesó megy az övébe, ha nem késsz rá akkor tesó is ugyan ilyet kap mint lányomnak van most, mert ez 5 éves korig átalakítható.

2012. ápr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Úgy látszik hamarabb kellett volna kiírnom a kérdést!:)


Járkált 20 percig, hol lefeküdt,hol felkelt, és félegy óta alszik,mint a bunda, nem sírt, beszélgetett kicsit és elaludt...


Köszönöm azért nektek..

2012. ápr. 5. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!