Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak, hogy oldható...

Mit csináljak, hogy oldható ez meg?

Figyelt kérdés
Kisebb társasházban lakunk. Kislányom elmúlt két éves, sokat nem szoktunk az udvaron lenni mert számunkra használhatatlan. Semmihez ne nyúljon semmit ne csináljon, de ha én kint teregetek akkor persze ő is kint van és játszik. Van egy öreglány, nagy területfoglaló ám, itt egy virág ott egy kalitka amott egy macskatál amott a többi madárnak a kiszórt magok, egy létra a kerítésnek támasztva a macskának, három helyen macskafekhely. Lányom igaz eleven mindent megnéz mindent kipróbál hát ma jól össze is vesztem ez miatt. A létrát elfektettem mert felmászott a lányom, a macska vizet kiöntöttem mert mindig belelép ami amúgy az én bokrom alatt volt. Ne piszkálja a virágokat és az állatokat. Akkor mi ne használjuk az udvart?

2012. ápr. 5. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudom ilyenkor van, aki fogja magát és márpedig azért is erőt vesz magán, és csakazértis kimegy az udvarra.

De én speciel nem szeretem a konfliktusokat, így lányommal (másfél éves) eljárok inkább máshová sétálni, minthogy a közös udvarban egy percet is eltöltsünk.

Nálunk is van egy néni, aki mindenbe beleszól, és nem is érdekelnek a virágai, ha letaposná a lányom letojnám, viszont akkora szája van a nőnek, hogy nincs kedvem egy kicsit sem hallgatni! Mindenbe beleszól, mindenkit kritizál.

A másik szomszédék meg nagyon erős dohányosok, öten vannak és a cigicsikk mind az udvaron landol az erkélyükről...

Sajnálom, hogy így alakult, de mi nem használjuk az udvart, csak nagyon ritkán.

Ha gondold beszélj a nővel, vagy csak tegyél rá magasról, az udvar végülis a tiétek is. Ha van erőd és kedved egy kis küzdelemhez, akkor hajrá, hiszen amúgy jogod van hozzá.

2012. ápr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Náunk ugyanez van.

Van egy udvara a háznak,de mivel azt egy idős nő 85 éves gondozza,így nem mehet le oda senki.Holott szerintem mindenki használhatná,mert ő ezért kap pénzt a közösköltségből.


4 gyerkőc anyukája

2012. ápr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ez kiábrándító, azért lakunk kertesben mert az milyen jó...
2012. ápr. 5. 23:02
 4/4 anonim ***** válasza:
59%

Én azért meghallgatnám a másik oldalt is. Ugyanúgy zavarna téged is, ha te dolgaidat rendezgetnék, macskáidat húzogatnák, virágaidat taposnák leszednék, mint ahogy őt zavarja.


Gondolom, ha visszaállítanál és töltenél mindent, miután végeztek az is segítene.


Ez nem kertes ház. Társas ház. Alkalmazkodni kell.

2012. szept. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!