Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hibát követtem el? (Többi lent. )

Hibát követtem el? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Ma reggel lementünk a 15 hónapos kislányommal és a 3 éves kisfiammal a boltba.Egy kapucnis pulcsi volt rajtuk meg melegítőnadrág,illetve a kicsin egy sapka.Amikor leértünk szerencsétlenségemre pont elkapott minket az eső.A kicsi babakocsiba volt.Mivel nem hagyhattam,hogy bőrig ázzanak a gyerekeim,ezért a házunk alatti kisboltba(nem ebbe a boltba szándékoztunk menni,hanem egy másikba.)bevittem a gyerekeket,hogy ne ázzanak.Megkértem a boltost,akit nagyon régóta ismerek,és nagyon jóban vagyunk,hogy had hagyjam itt a gyerekeket addig amíg felszaladok a babakocsira esővédőt hozni,a nagyobbnak gumicsizmát,és esernyőt hozni,mert nem akarom őket megint felcibálni a 4.emeletre és vissza.Mondta is,hogy jó,persze nyugodtan.Erre mire visszaérek egy anyuka megjegyzi nekem,hogy milyen felelőtlen vagyok,hogy a gyerekeimet rábízom egy másik emberre,és hogy ő nem bízná rá senkire a gyerekeit akármennyire jóban van az illetővel.Tényleg rosszul tettem?Tényleg fel kellett volna cibálnom a gyerekeimet a 4.emeletre?Szerintetek hibát követtem el ezzel?Remélem érthetően fogalmaztam.Előre is köszönöm a válaszokat.

2012. ápr. 6. 09:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha jól ismered a nőt, akkor semmi gond nem volt azzal, hogy rá hagytad a gyerekeket 2percre. Mert hiszen lásd, semmi baj nem történt. A rosszindulatúak mindenhol ott vannak, ne foglalkozz a beszólóval.
2012. ápr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nincs ezzel baj! Az a nő meg lehet féltékeny csak, mert ő ilyen esetben nem tudná kire bizni a gyerekeit!
2012. ápr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is hagytam már a lànyom lent a lépcsőházban, megkértem az egyik szomszédot akit látásból ismerek, figyeljen már rá, míg felszaladok a pénztárcámé. Szerintem semmi rossz nincs ebben.
2012. ápr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
6%
Hát én nem hagytam volna a gyerekemet egy idegenre...neked kell tudni eldönteni,hogy mennyire bízol meg az illetőben,de ettől még nem vagy felelőtlen!!!
2012. ápr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Jol ismered akire hagytad és nem egy napra hanem pár percre ez szerintem okés és nincs benne semmi felelotlenség.Minket a fiammal egyszer ugy lehordtak a tescoban mert pisilnie kellett és én a noi toaletre vittem be!!!hozzáteszem 3 éves volt!!!!merthogy a férfi wc-re kellet volna vinni.Szerintem én vagyok felnott és nem látott meztelen noket a fiam és csak pisiltunk egyett.Talán én menjek a férfi wc-be?!
2012. ápr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Csak annyira felidegesítettem magam ezen,hogy.....Na mindegy..Lényeg,hogy nem tettem rosszul..Köszönöm,megnyugodtam.:)
2012. ápr. 6. 11:07
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy tök idegenre hagytad őket, hanem olyanra akit a gyerekek is ismernek. Hol itt a baj? A rosszindulatú emberekkel ne foglalkozz azok mindig megtalálnak és oda rúgnak ahol a legjobban fáj. Hasonló esetben én is így cselekedtem volna.
2012. ápr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem követtél el hibát..!!


Mindenki másként látja, és szerintem is irigy volt rád a másik nő!

Miért mit csinált volna az "idegen" boltos? Ellopja a gyerkőcöket, vagy ad nekik egy csokit, vagy kidobja őket az esőre? Mégis?.....:):)


Ezen ne is parázz, nem ér ennyit egy h....e nő sem! :) Gyerekek megvannak, egyben, senkinek semmi baja....nincs több kérdés :):)

2012. ápr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
De szeretem az ilyen embereket,vad idegen,senki nem szól hozzá,de ő osztogatja a tanácsait.Mi köze van hozzá,hogy te kiben bízol meg?Persze,hogy ott hagytam volna a gyerekeket én is,ha ismerem az illetőt.Senkinek semmi köze hozzá,hogy te kire bízod a gyermekeidet,emiatt ne legyen lelkiismeret furdalásod.
2012. ápr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem követtél el semmilyen hibát,különben is kinek mi köze hozzá.Én biztos elküldtem volna melegebbre a véleményével együtt.
2012. ápr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!