Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szegeden óvodát keresek a...

Szegeden óvodát keresek a gyerekemnek. Valakinek jó tapasztalata esetleg jó tipp melyikbe írassam be?

Figyelt kérdés
Most lesz az óvodai beiratkozás kedden-szerdán.De egy óvoda sem nyerte meg a tetszésemet.Valakinek van valami jó tapasztalata melyik a jó ovi?
2012. ápr. 8. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi a Katona József utcai oviba járunk. Nagyon szeretjük. Sok jót hallottam a Toldiról és a Hajnóczyt és a Földmíves utcait is dicsérik.

Merre laktok? Melyik a körzeti ovi? Szívesen írok a mi ovinkról ha esetleg érdekel, nincs messze....szóba jöhet.

2012. ápr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi a Makkosházán a lomnici utcában lakunk.A körzetink az agyagos utcai de nem is szimpatikus olyan ellenségesek az ottaniak.De igazán nem is találtam olyan ahol aranyosak lennének.Voltunk a Garam utcaiba is de ki is vágtak minket 5 perc alatt hogy menjünk majd beíratáskor addig sem tudnak semmiről sem felvilágosítást adni.
2012. ápr. 9. 09:45
 3/5 A kérdező kommentje:
Utána nézek azoknak amiket írtál.Köszönöm szépen a segítséget.
2012. ápr. 9. 09:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam a Cső utcaiba jár, csak pozitívat tudok mondani! Hozzáértő pedagógusok vannak, kedvesek, nagy szobák vannak rengeteg játékkal. Körbejártam én is a témát annó óvodaválasztásnál. Makkosháziba ment majdnem, de meggondoltam magam, mert nagyon unszimpatikusak voltak az óvónők. Garam u.-ból elhajtottak, hogy mit képzelek, tele vannak...a Gáspár Zoltán utcaiban voltunk próbanapon. Az nagyon szegényesen volt felszerelve. Picike szobában 25 gyerek...ócska, régi játékokkal, leharcolt kinti motorokkal, hát nem mentünk vissza! Hát ennyi, nagymamához közel akartunk, ő is a Lomnici u.-ban lakik.

Remélem segítettem..

2012. ápr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.Köszi.
2012. ápr. 11. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!