Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik mosópor vagy gél nem...

Melyik mosópor vagy gél nem okoz allergia tüneteket?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok, hogy jelenleg Tomit használok + öblítőt, de Gyermekemnek folyik az orra, könnyezik a szeme... Szeretnék váltani, de nem tudom melyik lenne a legjobb. Az ár nem számít jelen esetben. Várom a válaszokat!

Köszönöm.


2012. ápr. 9. 11:11
 1/8 Kerria ***** válasza:

Sensitivet próbáltál már?


Most kezdődött csak a könnyezés? Mert elkezdtek virágozni a fák, virágok, lehet valami ilyenre is allergiás.


Öblítő- ha külön mosol a gyerkőcre azt nyugodtan elhagyhatod!


Mosószer sokan mosószódát/mosódiót használnak, az tuti allergén mentes.


Sajnos tapasztalattal nem tudok segíteni, mert nálunk ilyen gond nincs (még, remélem nem is lesz).

2012. ápr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen gondoltam arra is, hogy virágoznak a fák, virágok, arra is lehet allergiás. Télen persze nincs ilyen gondunk, ez tény. De valóban, hallottam a mosószódáról, meg hasonlókról, a héten körbe nézek, és váltanom kell mindenképp. Legalább ezzel is csökkentem az allergia tüneteket. Remélem :/
2012. ápr. 9. 11:36
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja igen, Sensitivet próbáltam igen, de annak is erős az illata, pedig higítottam.
2012. ápr. 9. 11:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Öblítő helyett használj ecetet!
2012. ápr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ecetet? Ilyet még nem hallottam...
2012. ápr. 9. 15:14
 6/8 anonim ***** válasza:

ember- és környezetbarát mosási forma:

-mosódiókoncentrátum a mosószer helyett, tipp:kataboltjaponthu, de a DM-ben is lehet kapni. Elég egy kupak egy mosáshoz és nem allergizál.

-erősebben szennyezett ruhákhoz mosószappan helyett epeszappan közvetlenül a foltra, illetve mosószóda plusszban a mosógépbe (szintén kapható dm-ben, illetve akár CBA-ban is, Giraffe márkájú)

-öblítéshez fele ecet-fele víz (nekem el van készítve egy flakonba), ha illatot is akarsz, lehet kapni mosóparfümöt, ami szintén nem allergizál, de sztem felesleges

2012. ápr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én mosógolyót használok, amit a tv-ben is reklámoznak, csak a Pennyben vettem 800 ft-ért. Nálunk szerencsére nem a gyerek érzékeny, hanem én. Mellé alkalmanként ecetet használok öblítőnek, de általában még azt sem.
2012. ápr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!