Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortól adtok tejet a gyerkőc...

Mikortól adtok tejet a gyerkőcnek? Nekem pollen allergiám van, lassan 2éves lesz kislányom. Azt hallottam 3éves korig ne adjak.

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
1 éves korától, boltit 2,8-ast.
2012. febr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 éves kortól bolti 1,5 tejet kap. Férjem is allergiás, én mióta terhes lettem, azóta vagyok allergiás, de a gyerek egészséges. Én ezt a 3 éves kort túlzásnak tartom, de még ezt is, hogy 2 éves, és nem kap tejet.
2012. febr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fél éves korától kapott bolti spec. tejet, mivel akkor hagyott el minket az anyja, így nem tudott tovább szopni.

22F

2012. febr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 éves korától, 2,8-as bolti tejet. A férjem is allergiás a pollenekre, meg még 1-2 dologra, de a gyerekorvos mondta, hogy mehet a tej nyugodtan.
2012. febr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kedves 22F. Látom sokszor fent vagy. Le a kalappal előtted. Ilyen férfi (szinte még fiú) nagyon ritka. Nagyon szerencsés a kislányod.
2012. febr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,nekem a gyerekorvos is azt mondta várhat még a tej,de lehet akkor megpróbáljuk.
2012. febr. 26. 08:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem szeretnétek megpróbálni a kecsketejet? (ha tudnátok megbízható helyről szerezni)

Google-ba írd be, olvashatsz a jótékony hatásáról.

Én 15 hónapos korától adtam a lányomnak, nagyon szerette.

A 3 éves kort már túlzásnak tartom.

2012. febr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

A tej és tejtermékek jelenleg alkalmatlanok emberi fogysztásra.


[link]


Én nem fogok tejet adni kislányomnak

2012. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!