Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mire való az orrspray?

Mire való az orrspray?

Figyelt kérdés
Elég jól kifolyik a gyereknek, de valami állandóan törölgetem neki. Orrspraytől kevesebb lesz a váladék? Vagy csak könnyebben kifolyik? Igazából ritkán veszem, mert a gyerek annyira utálja, forgolódik, és már volt, hogy belefújtam a szemébe. Lerakódni nem szokott neki soha, szerencsére még se az arcüreggel, sem a fülével gond nem volt. Kéne mégis vennem?
2012. ápr. 9. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Lelohasztja a gyulladt,beduzzadt orrnyálkahártyát,ezzel könnyebben kiürül a váladék,nem szenved a kellemetlen orrdugulástól.Csökkenti a váladék mennyiségét.Te se használtál soha?
2012. ápr. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én inkább akkor, ha el van dugulva az orrom. De most simán ki tudom fújni. A gyereknek is folyton folyik az orra, csak azon gondolkodtam, hogy hátha kevesebb lenne tőle a váladék. Nagyon szenvedünk vele.
2012. ápr. 10. 08:16
 3/3 anonim ***** válasza:
A váladék nem lesz kevesebb az orrspraytől. Úgy van, ahogy az első írta. Segít, hogy ne legyen beduzzadva az orrnyálkahártya, ezáltal jobban ürül. A nem gyógyszeres, csak sós vizes orrspray pedig arra jó, ha be van neki sűrűsödve, az jól feloldja.
2012. ápr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!