Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon fontos az orrszíváshoz...

Nagyon fontos az orrszíváshoz a tengervizes orrspray? Muszáj használni vagy nem gond ha nélküle szívom az orrát?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon hasznos dolog, mert fellazítja a váladékot és sokkal könnyebben és több jön ki.
2011. márc. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha azt nézzük régen se volt ilyesmi. Csak azért kérdeztem, mert kisfiam most náthás. A spray a múltkor fogyott el, és nem sok kedvem van elmenni most venni. Szutyok, szeles ködös idő van, ez még kisfiamnak se tenne jót.
2011. márc. 6. 10:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért jó ez a spray mert fellazítja és kijön minden!Természetesen lehet szívni anélkül is,csak akkor hamarabb megtelik és többször kell!Mi azt szoktuk csinálni,h befújok,leszívjuk és ismét befújok!Ilyenkor félnapra szabad az orra a picinek!
2011. márc. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Használd nyugodtan nélküle.

Én sokáig nem is tudtam h szokás hozzá használni, aztán persze vettem, de a fiam utálja, így csak néha használom.

2011. márc. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is most tengervizes sprey nélkül szivom nekik mert nekunk is elfogyott.helyette mi sós oldatot használunk
2011. márc. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsó, házilag te csinálod? Ha igen, hogyan?
2011. márc. 6. 12:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Készíthetsz házilag is. Én kb 2 dl vízbe negyed kávéskanálnyit teszek. És az orcsepp cseppentőjével cseppentek.

De nálunk már elmaradt ez az orrszívás dolog. Nagyon ügyesen ki tudja fújni a lányom, sokat kamillázok, gőzölök vele, és cseppentek eukaliptuszt éjszakára. Jó meleg vízzel megmosom, kimosom az orrát fürdéskor, ha náthás. Orrcsepp, csak akkor, ha nagyon dugult. A sterimart nem akarja, nagyon üvölt neki, de ha muszáj, kap azt is, vagy ezt a sós oldatot és utána jól kifújja az orrát. :) Eddig még gondunk nem volt, csak másfél évesen szívtam utoljára neki porszívóval. Azóta se és már 3 éves.

2011. márc. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ilakecske válasza:
Leginkább akkor fontos ha már sűrűbb a váladék vagy be van dugulva az orra. Akkor nagyon hasznos mert fellazítja. Én úgy szoktam csinálni, hogy befújok a physiomer baby tengervizes orr sparyval (nekünk ez jött be leginkább) aztán várok 1-2 percet és csak utána szívom le.
2012. márc. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!