Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan változott meg gyermeked...

Hogyan változott meg gyermeked, amikor visszamentél dolgozni?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után kezdett másként viselkedni és miben nyilvánult meg, hogy kezelted, meddig tartott nála?
2012. ápr. 10. 23:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

előtte is anyás volt,de azóta ha jelen vagyok,csak én kellek.

egy példa:szól,hogy wc-re kell mennie.megy az apja,hogy kivigye,erre közli,hogy nem,majd anya.és ha mondja neki az apja,hogy most vele menjen,ordít.vagy pl. születése óta az apja fürdeti,utána öltözteti.most nekem kell felöltöztetni.mihelyt kiszáll a kádból,addig magyaráz,ordít,amíg nem megyek

hogy kezelem:sehogy,megyek,ha hív.végül is addig össze voltunk nőve,most kevesebbet vagyunk együtt.de néha felhúz,amikor dolgom lenne,de csak velem hajlandó mindent csinálni.

2012. ápr. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!