Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit uzsonnázik 2-5 éves...

Mit uzsonnázik 2-5 éves gyermeked?

Figyelt kérdés
Aki pl. nem eszik egyáltalán gyümölcsöt?

2012. ápr. 11. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyümölcsrizst vagy tejberizst, joghurtot, krémtúrót, néha valamilyen péksütit. Hébe-hóba banánt, almát. Most bízom a tavaszban és a friss gyümölcsökben, hátha végre rákap az ízére :).

2 éves lesz júniusban, fiú, és a gyümölcsöket csak addig ette, amíg bébipapi formájában adtam neki.

2012. ápr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lányom másfél.


nálunk ekkor lehet édeséget enni, máskor nincsen. (habár most nyúl volt, most szinte mindig kapott valakitöl)


Szóval nálunk is joghurt, süti, puding, ha uton vagyunk keksz, kuki, ropi. gyümölcsöt sokszor este eszik apjával pl narancsot eszi csak meg, de ha vendégek jönnek szelek össze más gyümölcsöt akkor megeszi, amúgy ritkán eszik meg gyümölcsöt. habár nálunk délben este van zöldség és annak minen formáját megeszi, nyersen és föve is, így nem eröltetem a gyümölcsöt, mert délben is inkább brokkolit eszik mint húst, vagy tésztát.

2012. ápr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Joghurtot, krémtúrót, tejszeletet, sajtokat.
2012. ápr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az én fiam igaz 1,5 éves és nagyon szereti a gyümölcsöket, de szokott enni mézes,lekváros kenyeret,otthon készített sütit(túrós batyu,kakaós csiga, meggyes lepény, almás pite),vagy néha adok neki gabonapelyhet tejjel, hamis túrógombóc, grízes tészta, túró rudi, almapuding(véletlenül sikerült, jó sűrűre csináltam az almalevest:)),gesztenyepüré
2012. ápr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mentek a kezecskék, köszönöm. Jöhetnek még válaszok.
2012. ápr. 11. 13:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam a bolcsibe uzsonazik delutan 3 orakor es legtobbszor szendvicset szoktak enni ezekkel a kombinaciokkal: Majonezes tojas paradicsommal, sajtos uborkas vagy sajtkremes uborkas szendvics, majonezes tonhal paprikaval es sajtal, majonezes tonhal kukoricaval, sardinia pasztas szendvics fott tojassal es uborkaval, csirkehusos szendvics salataval, sonkas sajtos szendvics, szalamis szendvics. Attol fugg milyen szendvics van kapnak hozza kockasajtot vagy plusz zoldseget. van amikor kenyer helyett tortillaba vannak a fent emlitettek csavarva. Neha van pogacsa valamilyen joghurtal. Lattam mar kalacsot is "forro" csokival. Van amikor piritos kenyer csikok, parolt repa csikok, uborka csikok, zellerszar csikok, olajbogyo kette vagva es kimagozva, paprikacsikok, kulombozo sajtcsikok vannak egy nagy talcan es minden gyerkoc elott van kis-kis talakban valami martogatni valo szosz (humusz, hagymas-tejfolos szosz...) es ezekbe martjak a zoldsegeket meg a kenyer csikokat. Itthon is nagyabol ezeket eszi hetvegen.
2012. ápr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!