Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Le vagyunk maradva? 19 hós lány

Le vagyunk maradva? 19 hós lány

Figyelt kérdés

amit tud:

lépcsöt mászik váltott lábba,

nagyon sok mindennek tudja a használatát

kanálal eszi a joghurtját de még sok mindnet kézzel eszik

pohárból iszik

kb 20 szót használ csak

de a paszziv szókincse hatalmas

nem nagyon szeret forma be dobozni

irka firkálni szeret még a fal is olyan

kockát épiteni nem de lerombolni annál inkább szeret

mindenféle nyűglődés nélkül ellszik este, napközbe

imádja babatársaságot

ismeretlen emberektöl tart de kb negyed óra és feloldódik.

Kirakozni nme kirakozik pedig van

szineket még nem ismeri

számolni nem tud még

szereti a képeskönyvet, mesekönyvet

zenét:táncol , dudolászik

Órákat képes hintázni

port töröl porszivózik vizes ruhával szórakozik

mindenre felmászik


2012. ápr. 12. 12:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2012. ápr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

kb 15 testrészét meg tudja mutatni

nem piil még bele bilibe és nem is jelzi

2012. ápr. 12. 12:37
 3/15 anonim ***** válasza:

"szineket még nem ismeri

számolni nem tud még"


na ne...ez ugye nem komoly???

Ki mondta, hogy le van maradva???

1,5 ÉVES A GYEREKED!!!!!!

2012. ápr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem iszonyatosan le van maradva, vidd még fejlesztegetni, de legalább napi 10 órát mert így nem lesz belöle zseni 3 éves korára.


Komolyan hihetetlen anyukák vannak, ilyen mint te aki ilyen kérdést kiír annak soha nem lennék a gyereke.


Nincs egyáltalán 1-2 év közötti gyerek a közeletekbe? nem jársz játszóra vagy olyan helyre ahol ennyi idös gyereket látsz, és látnád mit tud? nem olvasod el a játékokon hányéves kortól valóak?


"Kirakozni nme kirakozik pedig van

szineket még nem ismeri

számolni nem tud még "


ez a legdurvább hogy ilyet elvársz töle. számolni???

számolni 6 !!!!! évesen kell elkezdeniük tudni. iskolaérettségröl hallottál már?

tényleg azt dongolod egy másfél éves gyereknek SZÀMOLNIA kellene, vagy egyáltalán tudnia kellene megkülömböztetni egyet a soktól?


Szóval nem tudom mit vársz el egy másfél évestöl, de ha 2 évesen tudna ennyit is tök normál, és sajnálom a gyereked komolyan.

2012. ápr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

igen, nagyon le van maradva! anyuka kívánalmaitól...

vegyél vissza, és örülj annak amit tud, ne pedig azon parázz, hogy a 1,5 évesed nincs 2,5 éves szinten

2012. ápr. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

úgy látom ide csak rosszindulatú anyukák járnak!!!!!!!!

Komolyan nem értem, hogy miért kell így lehurrogni a másikat!!!!!???

2012. ápr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

félre ne értsétek nem ívánom hogy tudja ezeket!!!söt tökéletes igy ajhogy van.

csak elegem van hogy miondenki azzal jön hogy az ö gyerek már beszél van rá példa a környezetembe

hogy 5 ig simán elszámol

s lassan szineket ismer fel

hogy használja normálisan a kanalat

2012. ápr. 12. 12:49
 8/15 anonim ***** válasza:

kedves utolsó!Mi nem lehurrogunk, hanem NORMÁLISAN gondolkodunk ellentétben az anyukával!

Nem értem miért kéne pátyolgatni egy olyan anyát, akinek ilyen irreális elvárásai vannak a gyerekével szemben!!!

És most pontozzatok le, nem érdekel, de remélem ez a néhány virtuális pofon helyreteszi az agyát és elkezdi úgy szeretni a gyerekét ahogy van!!!Mert tök normális 1,5 éves!!!!

Könyörgöm...a színeket még 3 évesen is normális, ha keveri!És kit izgat ha nem szereti a formabedobót??Miért, te minden egyes szabadidős tevékenységet szeretsz???nem, na látod!Mégsem vagy lemaradva senkitől....

2.

2012. ápr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

19 hós fim van

kb 10 szót tud, nem mutogatja a testrészeit, nem szereti a forma bedobót.Imád autózni, szekrény tetejére mászni, + amiket írtál.Nem kezdtem el a szobatisztaságot sem, szerintem korai.Nem gondolom hogy el lenne maradva, majd megtanul mindent.

2012. ápr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

én értem, h mit mondasz és igazat is adok, de szerintem nem kellene ilyen stílusban kiosztani! Írja ő is, hogy neki megfelel a gyerek csak őőőt bántják folyton más anyukák!! És igen őt is megértem, mert én is ilyen helyzetben vagyok, 10 hós kisfiam nem akar ülni, mászni...stb, és folyton kritizálnak hogy fura, mert az ő gyerekük már ült, állt, stb...nem kellene egyből a rosszindulatot feltételezni anyukákról, mert csak kérdeznek! Anno én is feltettem hasonló kérdést, mert bántott a dolog és én is így megkaptam, pedig csak megerősítést akartam, ahogy szegény kérdező is!!!!

6.

2012. ápr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!