Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak nem akar pisilni...

Mit csináljak nem akar pisilni a kisfiam az oviban? Inkább tartogatja, és csak itthon pisil. Más is járt már így gyerekével kapcsolatban! Mit lehetne tenni ellene?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
El kell neki magyarázni, hogy ebből betegség is lehet. Barátnőm kisfia ugyanígy volt, és a hólyagban pangó vizelet miatt jó kis hólyaghurutot kapott, azt meg antibiotikummal kellett végül kikezelni. Ha pisilt, nagyon fájt neki, úgyhogy alaposan a szájába rágták otthon és az oviban is: ez lesz később is, ha visszatartja a pisit. Pisilni muszáj!!! Próbáld megértetni vele valahogy!
2012. ápr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Először inkább azt kéne kideríteni, hogy miért nem hajlandó az oviban pisilni.

Lehet, hogy koszos a mosdó, vagy piszkálják a többiek, esetleg zavarja, hogy nézik vagy ott vannak közben.

2012. ápr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ez sajnos nálunk is probléma. Én is mindig mondom neki, az óvónénik is kikísérik. De ő hazahozza. Nagyon sok gyerek ilyen. Tudom hogy nem egészséges, de sokan hazaviszik ahogy a nagydolgot is. Talán idővel jobb lesz a helyzet. Én is mondtam már annyiszor a fiamnak, de nagyon ritka ha pisil, akkor is amikor megyek érte és könyörgök neki, hogy menjünk el pisilni.

2012. ápr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nálunk is ez volt a baj a kisfiaimmal(ikrek). Egyikőjük sem akar ott pisilni. De mikor hazaértünk, amjdnem fellökték egymást a wcért. Aztán kiderült, hogy miért!

Az óvónő bezárta őket a wcbe 30percre(!), azért mert 3 évesen sokáig tartott nekik egyedül pisilni..


Mindenképpen derítsd ki, hogy nem-e hasonló dolog áll a háttérben! Nagyon remélem, hogy nálatok nem, de én az eset óta nem tudok ilyen helyzetben másra gondolni :(

2012. ápr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a wc-be bezárás nem vicc, hanem valóban megtörtént, fel is jelentheted érte a pedagógust! Felügyelet nélkül hagyta ugyanis a gyermeke(ke)t!
2012. ápr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem vicc. Fegyelmit kapott érte. Feljelentés nem volt, de belső vizsgálat az oviban igen!
2012. ápr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!