Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hematóma miatt itthon fekszek...

Hematóma miatt itthon fekszek egy hete. Most vagyok 7+3. Ha ez felszívódik visszatérhet-e? Visszaengednek még dolgozni? Tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szia! én veszélyeztetett terhes voltam hematóma miatt. én nem kockáztatnám munkával a babát. most1éves a fiam.
2009. dec. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia!Meddig feküdtél?Utána nem volt a hematóma miatt egyébb problémád a terhességgel?Gratula a gyerkőchöz!
2009. dec. 7. 15:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5+3 hétnél volt egy bevérzés, valószínűleg hematóma miatt. Vérezgetés egészen a 8. hétig előfordult. Az orvos a 8 hetes ultrahangon már nem látta.
2009. dec. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hematómám, a 12.hétig kellett feküdnöm, a 15.hétig Utrogestant szedtem. Utána már teljesen jól voltam. :)
2009. dec. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 6 hetes vették észre,a 8.hét végén pici vérzésem volt,valószinü ekkor távozott,mert 2 nap múlva az uhn már nem látszott semmi.Én még utánna 2 hétig feküdtem,de azóta sem volt semmi probléma hál istennek.Cipekedni,és sexelni nem lehet ,de ez kibirható.Én nem mentem vissza dolgozni,de ez függ gondolom attól is milyen a munkaköröd.Ne aggódj,ahogy nő a baba úgy már nem jelent veszélyt rá.17 hetes kismami
2009. dec. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem majdnem szó szerint így volt, ahogy az előttem írónak is. Ő nagyon jól elmondott mindent. Haematoma lényege: amíg pici a baba (12. hétig) azért kell feküdni, mert bármikor elkezdhet vérezni és viheti a magzatot is magával. Később már elég nagy a baba, hogy akár a haematoma vérzése se ártson neki. Szóval kitartás. Én is 8. héttől 12. hétig feküdtem, nem lett baj. :)

26. hetes km

2009. dec. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 7. héten volt hematómám, egy hetet töltöttem kórházban,felszívódott! De ott volt olyan lány, aki 14 hetes volt és 3 hete nem szívódott fel neki, pontosabban hetente felszívódott, de mindig lett máshol egy! Pedig kórházban feküdt egész nap, de aztán szerencsére ő is jobban lett! Változó szerintem!

Az biztos hogy szigorú fekvés javasolt egy darabig, semmi emelés, lépcsőzés, megerőltetés! Nekem az orvosom nem engedett vissza dolgozni! De nem is mentem volna, mert megerőltető állómunkám volt!

2009. dec. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. dec. 8. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!