Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek hogy ne legyek...

Mit tegyek hogy ne legyek türelmetlen? Hogy ne a gyerek igya meg a levét?

Figyelt kérdés
19hós kisfiammal egyedül vagyok. A férjem külföldön dolgozik, sajnos nincs segítségem. Nagyon akaratos, gyakran hisztizik. Amúgy egy igen eleven, energikus tündéri fickó, de néha azt érzem h elegem van és nem bírok vele. Ez az érzés nagyon elkeserít, hisz az édesanyja vagyok. De nagyon nehéznek érzem az egyedül nevelést! Egyedülálló anyukák hogy csináljátok? Mindent többször kell neki olykor elmondani míg végre hajlandó megtenni, nem győzök menni utána. Egy vásárlás vele néha kész rémálom. Minden 19hónapos ilyen? Vagy én rontottam el valamit a nevelésében?
2012. ápr. 13. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, mind olyan, ki jobban, ki kevésbé, ki korábban, ki későbben.

Legyen kevesebb szabály, de az ésszerű legyen és következetes. A többit kezeld humorral, ha az nagyon nem megy, akkor inkább számolj 10-ig, vagy 20-ig.

Jó lenne néha kis időre rábízni valakire a gyereket, ha végképp nem megy, akkor keresd hasonló korú gyerek és szüleje társaságát. Együtt séta, vásárlás.

Ha nagyon ki vagy akadva, gondolj arra, hogy hamar felnő. Ne tegyél és ne mondj olyat, amit 10-20 év múlva, vagy akár holnap megbánnál-

2012. ápr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ápr.14., 20:13-ig olvasd el, jelenleg ott tart:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2012. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. ápr. 15. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!