Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nektek bevált a Sinupret...

Nektek bevált a Sinupret csepp? Vagy csak szerintem nem ér semmit?

Figyelt kérdés

Mit lehetne használni helyette ami jó is?

Ez amellett hogy rossz ízű,büdi, még használni sem használ a lányomnak. 22 hónapos



#torokfájás #sinupret csepp
2012. ápr. 14. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
nekünk bejött, bár korábban találkoztam volna vele...
2012. ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem vált be. Semmit nem ért, ráadásul a fiamnak nagyon ment a hasa tőle.


Ha megírod, hogy konkrétan milyen problémára adod, akkor hátha tudunk ajánlani helyette mást.

2012. ápr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
torokfájásra,rekedtségre adom neki, gondolom ez miatt nincs étvágya sem nagyon :(
2012. ápr. 14. 20:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Calcimusc rekedtségre, torokfájásra meg mézes tej, mézes tea, hagymatea, Dr. Theiss féle lándszás útifű szirup. És hát ha nem javul, orvos.
2012. ápr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Sinupret dobozán áll:

"Alkalmazható az orrmelléküregek és a légutak heveny és idült gyulladásainak kezelésére. A hatóanyagok gyulladáscsökkentő, nyálkaoldó hatásúak, megkönnyítik a letapadt váladék felköhögését és kiürítését."

Tehát NEM rekedtség esetén alkalmazandó. Arra való a Calcimusc vagy a calcium pezsgőtabletta. Torokfájás esetén én Tantum verde-t szoktam a torkába fújni a kisfiamnak.

A Sinupret egyébként amikor először használtuk, kb. 4 nap után hatott, de akkor rendesen. Az íze tényleg borzalmas, de bele lehet tenni teába, vagy gyümölcslébe.

2012. ápr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom mi áll rajta, és pont azért adom mert GYULLADÁSCSÖKKENTŐ! A Calcimusk-ot is adom mellé. Köszi!
2012. ápr. 15. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!