Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen fülbevalója van a...

Milyen fülbevalója van a lányodnak? Mi az ami bevált, van-e ami esetleg nem? Nemtom milyet vegyek, mi lenne a praktikus/kényelmes neki (3.5 éves)

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:

arra figyelj,hogy a kapocs olyan legyen ami nem böki a füle mögötti részt.és olyat sem ami nagyon lógós.vásárlás előtt nézd meg,hogy mennyire nyílik könnyen/nehezen.

az én lányom 10 hónapos.neki sima karika(benne kövekkel) és csak simán össze kell nyomni a kétvégét. azért szeretem mert könnyű kivenni berakni,és nem is zavarja.

2012. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Éjszakára ki szoktad venni neki? ( Jól tudom, hogy a gyógyulási időszakban nem szabad kivenni csak mozgatni ?)
2012. márc. 24. 21:48
 3/9 anonim ***** válasza:

6 hetes volt a lányom amikor kilövettük a fülét, ez az első fülbevaló 4-5 hónapig volt benn a fülében. Aztán megkapta az én első, hagyományosan elől kapcsos fülbevalómat.

KB 1 éves volt amikor egy karika fülbevalót kapott, ami csak összenyomható. Ez praktikus, mert könnyen ki lehet venni, és csak össze kell kicsit nyomni a záráshoz. De sajnos könnyen ki is kapcsolódik, ezért visszakapja az enyémet.

Most 2 múlt, áprilistól bölcsis lesz, és nem szeretném, ha elveszítené a sajátját.

2012. márc. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok, nem szoktam éjszakára kivenni a fülbevalót, sohasem veszem ki, szerintem nem is engedné, h este-reggel ezzel zargassam.

Ha sima arany fülbevaló van a fülemben, a magamét se veszem ki. Nem is halottam olyat, h naponta ki venni. Gyereknél meg főleg nem.

2012. márc. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Orex, nagyon szép gyerek fülbevalók vannak 8-14 ezer között. Francia kapcsos legyen, az nem bök, nem túl nagy, szèp gyerek mintásak, Katica, pillangó, szivecske...
2012. márc. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

A kislányomnak ilyen van, nem volt vele semmi gond, már 5 napos korától megvan neki, most 2 éves múlt.

2012. márc. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

vagyis ilyen rosszul linkeltem (utolso voltam)

2012. márc. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

első vagyok: mi sem szoktuk kivenni soha sem a füléből!

valaki írta,hogy amit csak össze kell nyomni és úgy kapcsolódik (kislányomnak is ilyen van) könnyen kikapcsolódik. ez csak azért történhetett,mert nem volt rendesen meghúzva. mi is így jártunk előszőr-és amikor visszavittem,akkor megcsinálták rendesen.azóta nem esett ki a füléből.


amit ide belinkeltek-ha jól tudom ez a francia kapcsos. ezzel csak az lehet a gond,hogy a vége beleakadhat valamibe,vagy ahogy fekszik szúrhatja a füle mögötti részt.

2012. márc. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a fazon a legkényelmesebb! Nem bök sehol, nem kapcsolódik ki könnyen, nem akad bele semmibe. Lányomnak 3 naposan tették be a kórházban, most 3 éves, soha nem zavarta, nyomta, nem esett ki, soha nem vettem még ki neki. Nekem is ilyen kapcsos van, a francia kapcsos engem alvásnál nyom, és bizony azt már rántottát ki a fülemből öltözéskor!

2012. márc. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!