Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kullancs elleni védöoltást...

Kullancs elleni védöoltást beadatnátok 2 éves kisfiunak. Mellette? Ellene?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 14. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:

én beadattam 9 nhós lánynak két napra rá 28 fokos testhö ennyi másodikat is megkapat a kövi jövö év március . beadattam mert szoktam vinni parkba.

egyre kell vigyázni elsö oltás után nagyon jo lenne ha nem kapna el kullncsfertözést mertrosszabb lefojása lenne

minél elöbb adasd be mert 4 hét eltérés kell a két oltás közt s mire a védetség kialakul itt a nyár

2012. ápr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19 hós Bocsi
2012. ápr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38 fok ..istenem irni se tudok
2012. ápr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is beadattam már az elsőt lányomnak,nemsokára kapja a másodikat,így védett lesz nyárra.20hós
2012. ápr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én beadattam, de csak majdnem 2,5 évesen. Előtte évben még túl kicsinek tartottam hozzá a fiamat.

Miért adattam be? Mert az egyik legfertőzöttebb megyében lakunk családi házas övezetben, sokat vagyunk a szabadban, és sokat is kirándulunk. Azt az elvet vallom, ha valami nagyon súlyos, életveszélyes betegséget meg lehet előzni oltással, akkor ennyit kötelességem megtenni a gyermekemért.

2012. ápr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beadatom,16 hós kisfiam van! Mi az FSME-t kapjuk,ez a drágább,de az orvos szerint beadás után nincs hoemelkedés és nem csomosodik bé a szuri helye,másikra azt mondta az ritkán okoz ilyen dolgokat.A nagyfiam is ezt kapta és nem volt gondja vele.De,h a kérdésedre valaszoljak:oltás parti vagyok,sok betegség van ami ellen nincs oltás,legalább az ellen vedekezzunk amire van lehetőség.Szerintem.Hallgass az anyai ösztoneidre,szia!
2012. ápr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Beadattam, mert a lányom minden évben szerintem a legelső éledező kullancsot is összeszedi. Tavaly már áprilisban kullancsot kanalaztam ki belőle.

Amúgyis fertőzött helyen lakunk, meg a nagymamák is, nem volt kérdés, semmi mellékhatás nem volt, 3 évesen kapta meg, a kicsi most 15 hónapos neki idén tervezem, nem tudom lesz e belőle valami, mert amúgy is kapja a nyáron a kötelezőket, meg a meningot, majd meglátjuk, idén mindenképp megkapja

2012. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!