Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok ti beadatnátok a H1N1...

Lányok ti beadatnátok a H1N1 elleni védőoltást?

Figyelt kérdés
Van olyan aki beadatná a védőoltást úgy, hogy közben babát szeretne? Nem lenne ez veszélyes az esetleges terhességre?
2009. okt. 10. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem adatnám be, nem is fogom. a hosszú távú mellékhatások nem ismertek.
2009. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy beadassam! Az orvosom is elleniz! Azt mondta be sem adná! Szerintem nem hiába! Aztán mindenkinek a saját döntése! Mindenkinek jó egészséget kívánok!
2009. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a sima influenza védőoltástól is beteg voltam, ráadásul, mint kiderült ez a védőoltás sem az eredeti "vad" vírusból készült, így nem ér többet mint bármelyik sima influenza elleni oltás, amellett nincsenek meg a rendes ember kísérletek a hosszútávúak, tehát akár a másik ez is okozhat bénulást és még egyébb ínyencséget, pl: idegrendszeri károsodást. Amúgy kórházban dolgoztam.
2009. okt. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt,hogy beadassam magamnak!
2009. okt. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én sem akarom beadatni, csak kíváncsi voltam, hogy van-e olyan köztünk aki beadatja. Szép estét mindenkinek.
2009. okt. 10. 21:36
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. okt. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy én nem tudom. Nem akarom, erre hajlok inkább. Annyi különböző híresztelés van, hogy csak kapkodom a fejem. 12 hetesnél korábbi kismamának nem javasolják, de várandósoknak meg igen?! A szomszédom (napi kapcsolatban vagyunk) 7 hós terhes, lehet, hogy miatta kellene. Mivel Bp-n dolgozom, egy 200 fős cégnél, ráadásul szolgáltató cég, idegenek jönnek nap- mint nap, esély van rá, hogy elkapjam. De mivel babát akarunk, magam miatt nem.

Úgyhogy nálam totális a tanácstalanság.

2009. okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7+4 hetes vagyok. Semmi esetre sem adatnám be az oltást, akárhogy is nézzük az egy gyengített vírus amit beadnak és senki sem tudja hogy lesznek e következményei a babára nézve. A rendes influenza elleni oltást is csak egyszer adattam be magamnak, pont abban az évben el is kaptam a betegséget, de úgy hogy 2 hétig az ágyból is csak segítséggel tudtam kikelni.
2009. okt. 11. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én sem adatnám be!Nálunk felmérték a melóhelyen, hogy ki akarja beadatni, 70-ből kb 10 jelentkezett. Én egyszer adattam be a sima influenza elleni oltást, olyan rosszul voltam utána mikor influenzás lettem, hogy azt hittem belehalok. Na, akkor megfogadtam, hogy soha többet! Mi is babatervezés kellős közepén vagyunk, soha nem bocsájtanám meg magamnak, ha emiatt lenne valami baja , ha véletlenül sikerül. Igy meg bizakodom, hátha nem kapom el. Meg azt hallottam egy családtól ,akiken már végigment a vírus, hogy 2-3 nap totál legyengülés, és utána már semmi bajuk nem volt. Bízom benne, ha véletlen összeszedném, én se húznám tovább :-)
2009. okt. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én egyik ismerősöm is beadatta magának , aztán elkapta és nagyon nagyon rosszul volt ő is SEmmiképpen nem kell beadatni hiszen magát a vírust adják be kis adagban.
2009. okt. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!