Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen tejitalt adtok 2 év...

Milyen tejitalt adtok 2 év körüli babátoknak?

Figyelt kérdés
Aki még nem ad bolti tejet a gyereknek az milyen tápszert, tejitalt használ? Ár is érdekelne!
2012. ápr. 14. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milupa tejital. De én csak két éves koráig adtam. Az ára 1800 Ft/doboz kb.
2012. ápr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Biztos sokan megköveznek most, de én még mindig tápszert adok a 25 hónapos lányomnak. Kap mindenféle tejtermékek, de titokzatos módon néha kiüti a bőrét valami, ezért nem szorgalmazom a tiszta tej ivását.

9 hónapos kora óta tápszeres ( addig volt tejem), azóta issza a DM-es babylove saját márkás tápszert. reggel és este kapja, kéri is a "tejecskét", összesen kb 5 dl-t kap. 1 doboz 1300-1400 Ft, nem emlékszem pontosan, de lényegesen olcsóbb a tejitaloknál.

Egyszer olvastam egy tanulmányt arról, hogy nyugodtan lehet 3 éves korig tápszert adni, sőt ajánlott is, engem meggyőzött.

2012. ápr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En is a dm-est adom. Probaltuk a mezes bebat, a nestlet es a mullerest is, mind izlett neki. :-) en is tejallergia gyanu miatt adom ezt, es meg egy ideig kapni is fogja.
2012. ápr. 15. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém meg szimplán nem issza meg a tejet, és nem is eszik annyi tejterméket, ami fedezné az igényét, úgyhogy még tejitalt kap. Müllerben veszem, Bebivita 2+, 1190 Ft egy doboz, és 500 grammos. Reggel-este 2,5 dl-t iszik meg, így egy hónapban elég 3-4 doboz.
2012. ápr. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Helló! Az én kisfiam már elmúlt 3 éves és még mindig iszik Milupa 2+ nevű gyerekitalt. Igaz, nem olcsó, de mivel rossz evő, ezért adom neki, vannak benne vitaminok, ásv.anygok stb.
2012. ápr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!