Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Veszitek a babátoknak a...

Veszitek a babátoknak a bébiételeket vagy készítitek? Tejpépet, tejitalt ilyesmit adtok nekik? Hogy lenne gazdaságosabb?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyílván az a gazdaságosabb, ha te készíted el. Én ritkán vettem, csak akkor adtam boltit, ha valami miatt nem tudtam neki készíteni. Tejpépet szoktam adni naponta egyszer, persze ez nem muszáj, csak az én kincsem nem nagyon akart főzeléket enni,ezért adom neki.
2010. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam 1 éves lesz. Én heti 3-4 alkalommal főzök neki, a többi napokon üveges bébiételt kap. Még szopizik, de napi 1x kap tejpépet. Tejitalt majd 1 éves kora után ki szeretném próbálni, kiváncsi leszek hogy fogadja. Mindenképpen az a gazdaságosabb ha te főzöl neki, mert az üveges bébiltelek, tejitalok sem olcsók.
2010. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az én csajszim most lesz 7 hós. Többségben bébiételt kap,de azért főzök is neki,hetente3-4x. Akkor olcsóbb csak ha te főzöl,ha nem kell megvenned minden egyes hozzávalót.

Tejpépet kap kiegészítésként,mert sajna már nem nagyon akar szopizni. a tejitalt is próbáltuk,de azt nem fogadja el. A kutyulós tejpép mindenképp gazdaságosabb,mint az innivaló.

2010. máj. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!