Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan dolog ami bánt a...

Van olyan dolog ami bánt a gyerekeddel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Pl. egy büntetés miatt lelkiismeretfurdalásod van. Vagy van olyan amit nem tudsz mebocsátani magadnak?
2012. márc. 29. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Juj de nehéz kérdés...talán az hogy túl kicsi korkülönbséggel jött a tesó...dehát utólag nem lehet okosnak lenni ilyen kérdésben ez az adott helyzetben derül csak ki hogy jó döntés volt e. Visszafelé pedig nem nézünk, mert nincs értelme:)
2012. márc. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen. Amikor nem figyelek rájuk eléggé, az utána nagyon tud fájni...
2012. márc. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Néha türelmetlen vagyok, hamar kiborulok.

Ilyenkor nem tudom őt megnyugtatni, hanem szerintem még inkább felhúzom őt. Egyszerűen érzi rajtam, ha dühös vagyok (nem rá, hanem bárkire-bármire) és ez neki sem tesz jót, tudom, és bánom is, viszont baromi nehéz megváltozni.

De azzal egyetértek, hogy nem kell visszafelé nézni, és állandóan bánkódni. Tudjuk, hogy nem mindenben vagyunk jók, vannak hibáink, próbálhatunk megváltozni, de közben menni kell előre.

Hibát mindenki követ el, ettől nem leszünk rossz szülők. Szerintem a baj ott kezdődik, ha tudomást sem veszünk a hibáinkról.

2012. márc. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is pont így vagyok mint te....
2012. márc. 29. 13:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen...hogy nem tudtam tovább szoptatni a lányom.

Első gyerek volt, tapasztalatom semmi... azt hitem az törvény hogy a gyerek 3 óránként szopízon, így kevesebbet volt mellen és 3 hónap után a tejem teljesen elapadt.

Most múlt 2 éves és a mai napig bánom hogy nem tetem mellre ahányszor csak kérte.

2012. márc. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szoptatás...Lehettem volna kitartóbb. Türelmetlen vagyok, érzésem szerint keveset játszok velük.DE! Nekik mi vagyunk az etalon, ők nem ismernek más anyát, nem tudják hogy Pistike anyukája többet játszana velük.Legalábbis ezzel vígasztalom magam:-((
2012. márc. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak sírva alszik el. Ha kiságyban van, ha kézben, ha babakocsiban. Sír pár percet és utána alszik. Úgy érzem, valamit mi rontottunk el :-(( 6 hónapos
2012. márc. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hihetetlen nyekergös a kisfiam 20 hónapos, akaratos, és nyafog. de okos és érti hogy bünti lesz ha.. ez meg az.. de egyetlen percet se bir el lenni nélkülem én meg néha kiborulok hogy se enni se wc-re menni semmit nem hagy csinálni, ilyenkor mérges vagyok és jol beküldöm a szobájába, mielött lefujjogtok, nagyon sokat játszom, foglalkozom vele, egész nap szinte, ezért rossz hogy nem hagy néha békén.. remélem érthető:9 és utána magamra mérges vagyok, hogy miért voltam vele ilyen, de mikor már 6. napja csak tervezem hogy majd holnap vagy holnap után hajat mosok, sztem ez nem normális..
2012. márc. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az utóbbi időben nagyon beteges voltam, olyan ágyat nyomós beteg, közben várom a kistesót is és fáradékonysággal is társult az örökös fekvés, szegénnyel nem tudtam úgy foglalkozni. Azóta nagyon apás, és azt hiszem, hogy emiatt... remélem azért később visszanyerem a bizalmát, és változni is fog ez valamennyire.
2012. márc. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, hogy folyamatosan hagytam magam elbizonytalanítani vele kapcsolatosan.
2012. márc. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!