Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Délutáni alvás cirkusz és...

Délutáni alvás cirkusz és hiszti nélkül?

Figyelt kérdés
Másfél éves a kicsi, eddig gyönyörűen magától ment aludni délután, az utóbbi napokban viszont óriási ordítás és hiszti előzi meg... Mi lehet ez, szeparációs szorongás újabb hulláma vagy egyszerű tiltakozás a "rend" ellen? Csak azért gondolom, hogy nem mindegy, mert ha a szep. szorongás, akkor talán el kéne altatni, megnyugtatni, de ha meg "hiszti" a szabályok ellen, akkor meg hagynom kéne, hogy ne érjen célt vele... Tudtok erre vmi okosat mondani ?
2012. ápr. 15. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet ugrott egyet fejlődésileg, és már kevesebb alvás is elég neki. Próbáld meg kicsit később letenni, vagy reggel előbb ébreszteni.


Bár most hogy leírtam az előzőt, még az is lehet pont, hogy már fáradt, és hisztis, nem? Ezt Te tudod..én ha túllépünk egy pontot, már azért nem tudom letenni, mert átesik a holtponton, és a fáradtságtól hisztérikus lesz..de végül elájul...

2012. ápr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!