Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fütyi felhúzás (latapadás...

Fütyi felhúzás (latapadás miatt), meddig fáj a gyerkőcnek?

Figyelt kérdés
Ma itthon maradtam vele, holnap már nem bírok. Lehet anyukám sem ér rá, így már holnap mennie kell oviba. Nem fájlalja, csak akkor ha kezelem neki.
2012. ápr. 17. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugottan mehet oviba ha nem fáj neki mikor pisil,de szolj az ovonőnek hogy figyeljenek rá oda nehogy beüsse,én így tettem pár nap és már nem is fog rá emlékezni a gyerekőc.
2012. ápr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vidd oviba, de szólj az óvónőnek, hogy kísérje el a WC-re, el kéne kerülni, hogy az ülőkéhez érjen a kukija, mert össze is szedhet vmi fertőzést. Az én fiamnak nem fájt, ha nem nyúltunk hozzá. Másfél hónapig kellett kezelnünk körömvirágkrémmel. Ebből a másfél hónapból 4 héten keresztül zokogott fürdésnél, krémezésnél. Annyira sajnáltam, remélem, hogy el fogja felejteni. :(
2012. ápr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pisilni pisilt és nem fájt neki. Először nem mert pisilni, de nem bírta tovább tartani. Így egy gonddal kevesebb. DE a kezelés az kegyetlen. Délbe már megfenyegettem, hogy kórházba kell menni, ha nem engedi hogy hátrahúzzam. Végül együtt csináltuk, de nagyon sajnálom szegényt.
2012. ápr. 17. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!